Sayfa 31/337 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 241 - 248 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Bilginiz olsun diye paylasiyorum son durum bu

City 750 bin lota kadar cikismisti.

https://i.hizliresim.com/b9bFQD.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hava yollarından fazla düşüyor ! Sanki kabin plastik parçalarını bu üretiyor ! Biride çıkıp duruma isyan etmiyor

3. Slm lar İsmail bey sessiz forum takipcilerindenim galiba artık sadece bedelsize odaklanmamiz Nisan Mayıs ayına kadar ekranı kapatmamiz gerekiyor diye anlıyorum yorumlardan .

4.  Alıntı Originally Posted by suskun1881 Yazıyı Oku
    slm lar ismail bey sessiz forum takipcilerindenim galiba artık sadece bedelsize odaklanmamiz nisan mayıs ayına kadar ekranı kapatmamiz gerekiyor diye anlıyorum yorumlardan .
    slm

virus olayı bıtmeden borsalara huzur yok bız tam olarak vırus olayını fıyatlamadık bence ulkemıze gırdı haberı ıle 100 bın endeks mumkun gıbı gorunuyor.

Olurda endeks 100 bın e ınerse ımkanı olan hangı hıssedeyse artık malıyet düşürmek için fırsat kollamalı bence

bedelsız haberı bu ortamda gelmez ınşallah nısanda vırus gerıler ve bedelsız haberı gelırse borsadan ayrışırız farklı bır fıyatalama oluşur. Yabancı satıyor ama ben ınanmıyorum bu satışlara

5.  Alıntı Originally Posted by trader834 Yazıyı Oku
    hava yollarından fazla düşüyor ! Sanki kabin plastik parçalarını bu üretiyor ! Biride çıkıp duruma isyan etmiyor
    tek kurum cıty yuzunden oluyor. Pıyasaya kalsaydı bu kadar duşmezdık cıty bu ortamı kullanıyor zararına satıyor

6. Ateşkes imzalandı, kağıt yeniden ve yeterince düştü, risk iştahım kabardı. Aldım güzel bir ortalamayla. 10-20 kademe yükselirse hemen satarım. YTD.

4.25'e kadar tek kalemde,25 bin lot alıp,sonrasında 3-5 bin lota nasıl 4.11 e kadar verilmesi tahtada nasıl bir virüs bulaştığını anlamaya çalışmak istemiyorum ! Hiç bir şeye tahmin yürütmekde istemiyorum ... Doğru olan ismailin derinliğinden başka bişey değil !

Sayfa 31/337 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •