Sayfa 79/337 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 625 - 632 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    bedelsiz ertelenmesi için bir sebep görmuyorum diyelım kı erteledıler. 2019 12 aylık net kar ımız çok yuksek ne yapacaklar bu kar ı peki temeettu vermezler bunlar 2019 da yapıla nbu kar benım tahmınıme gore bedelsız için yapıldı gelen kar ın çoğu üretimden gelmedı biliyorunuz.

Bir hazırlık yapıldığını düşünüyorum o yuzden nısan ayında bedelsız başvuruzu beklıyorum . Olur olmaz bu benım tahmınım
    Bilancolar 60 gun ertelendi

2. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. City goruyorsunuz, zirve rakami 725 bin lot diye hatirliyorum.simdi T+2 var burada yani son iki gun satanlar yok.

Buradada son iki gun satanlari koyuyorum credit ve yatirim finansmanin sattigi mali da duserseniz city de kalani bulursunuz.

City defolup gittiginde hissemiz yukari tepki verir.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Grafik saatliktir. Kısada bir PU mevcut. Yarın bunun tepkisini görebiliriz. Ama aşağıdaki beklenti hala gündemde ta ki 4,55 üzeri kapanmadığı sürece. Alt indikatörde de görüldüğü üzere RSI desteği çalışmış, macd de dönüş açısını almaya başlamış ama daha kesmemiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Aşağıdaki beklenti olarak kastettiğim 3,92-4,11 arasındaki GAP boşluğudur. İyi akşamlar dilerim

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. gunaydın,

eşleşme fiyatımız 4.50

7.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Aşağıdaki beklenti olarak kastettiğim 3,92-4,11 arasındaki GAP boşluğudur. İyi akşamlar dilerim

açılış fıyatımız ıyı görünüyor ama burayı doldurarak yapılacak bir çıkış daha sağlıklı olacaktır, gün içinde eger cıty bu satışlara devam ederse doldurabılır. eşleşme 4,47

8. Bu son tavan serisi city'nin oyunu muydu acaba?
    Terste kalmıştı.

Sayfa 79/337 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •