Special Days Image
Sayfa 201/337 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    bunu siz goruyorsunuzda bide tahtacı görse hiç fena olmayacak..
    Elimzdekinin peşindeler adam buralarda tuttukları sürece elimizdekini artırıyorum uyanır belkı yakında.
    Bu fiyatlardan benden mal çıkmaz

2.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Elimzdekinin peşindeler adam buralarda tuttukları sürece elimizdekini artırıyorum uyanır belkı yakında.
    Bu fiyatlardan benden mal çıkmaz
    herkes şu anda sızın gıbı dusunuyor ısmaıl bey.tahtacıda bunun farkında bence.inşallah artık 11 lere sürer yoksa bu hafta hep ele verdi görüntüsü hakim olmaya başladı..

3.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    herkes şu anda sızın gıbı dusunuyor ısmaıl bey.tahtacıda bunun farkında bence.inşallah artık 11 lere sürer yoksa bu hafta hep ele verdi görüntüsü hakim olmaya başladı..
    11 üstü kapanış yapması şart, yok beceremezlerse 9 tl kadar paraşütsüz iner geçmişte nasıl hızlı indiğini biliyoruz.

4. bugün 200 kapatacağına sevineceğimi hiç düşünmemiştim..

5. Yatirim finans aldigini city gonderecektir, merryde guzel lot cevirdi ama is bankasi tahta yapiciydi bugun.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 5 yildir sermaye artisi yapmamis patronlarimiz borsadaki en durust adamlar yada paraya ihtiyaclari yok cok yakinda piyasa bunu fiyatlar piyasa degeri bunun 10 kati olan ve kasasinda 500 bin tl si olmayan sirketlerden kacanlar yakinda ususurler guzel gunler yakindir.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Seviyeli paylaşım için burada yazan yatırımcıları kutluyorum. Ben geleceğin parlayan yıldızına yatırım yaptım. 2021 güneş gibi doğacak inş. Ytd

8. Haftalik akd ve takasimiz arkadaslar,

Bu forum diger forumlara benzemez cunku burda kotu niyetli insanlar ve yaniltici bilgiler degil aydinlatici fikirler tahminler paylasiliyor bende cok seviyorum bu foruma yazmayi.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 201/337 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •