Sayfa 300/337 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. tmpol 25,00 zirvesinden ta 13,00 lara kadar çok sert düştü..stop olmayan ve satmayan neredeyse kalmadı..içinde kalan yatırımcılar da maliyetime gelsin satıp kurtulayım havasında...tahta yapıcılar bu tür boşlukları iyi değerlendirmek isterler...artık bu çıkışı nereye kadar sürdürürler bilemiyorum..kesin bir şey söylemek çok zor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. tmpol genelde sanayiye plastik aksam üretiyor...en çok da otomotiv ve beyaz eşya sektörüne diye biliyorum..bu iki sektör de ilk çeyrekte çok canlıydı...plastik hammaddesi de astronomik şekilde de artınca ayrıca tmpolün döviz fazlası da olunca ve döviz de ilk çeyrekte %8-10 civarı çıkınca , ister istemez iyi bilanço beklentileri doğuyor...

bakalım tahminlerimiz gerçekleşecek mi ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tmpol 25,00 zirvesinden ta 13,00 lara kadar çok sert düştü..stop olmayan ve satmayan neredeyse kalmadı..içinde kalan yatırımcılar da maliyetime gelsin satıp kurtulayım havasında...tahta yapıcılar bu tür boşlukları iyi değerlendirmek isterler...artık bu çıkışı nereye kadar sürdürürler bilemiyorum..kesin bir şey söylemek çok zor..
    Doğru söylüyorsun, ben yine de umutluyum. teknık olarak gunlukte bır kırılım oldu, haftalıkta da başarırsa daha da güzelleşecektir hisse.

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun, ben yine de umutluyum. teknık olarak gunlukte bır kırılım oldu, haftalıkta da başarırsa daha da güzelleşecektir hisse.
    günlükte düşeni kırdı...bakalım haftalıkta ne olacak

5. Saatlik grafikte çok güzel çanak yaptı,

Açılışta 15,97 kadar çıkış sonrası 14,91 e kadar düşüş ve son yarım saatte 15,95 kadar hacimli bir alış ve gün içi enyuksek seviyesine yakın 15,90 kapanış mükemmel oldu, teknık grafiğimiz güzelleşiyor, endekste 1400 altına düşmez bizde 20 günlük ortalamanın üzerinde kaldığımız sürece güzel işler çıkacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Saatlik grafikte çok güzel çanak yaptı,

Açılışta 15,97 kadar çıkış sonrası 14,91 e kadar düşüş ve son yarım saatte 15,95 kadar hacimli bir alış ve gün içi enyuksek seviyesine yakın 15,90 kapanış mükemmel oldu, teknık grafiğimiz güzelleşiyor, endekste 1400 altına düşmez bizde 20 günlük ortalamanın üzerinde kaldığımız sürece güzel işler çıkacaktır.
    Haklısınız ismail bey artan işlem hacmi ise hisseye talebin olduğunu gösteriyor

Bakalım merakla bilançoyu bekliyoruz insallah umduğumuzu buluruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 23 şubat 25,46 tl den başlayan düşüş trendi son bulmuştur, 20 günlük ortlamanın üzerinde kalarak bunu gösterdi.

Sırada 50 günlük ortalama var ( 17,50 TL) yakında deneyecek mi göreceğiz. endeks bozmaz ise bilanço beklentisi ile yükselişi sürdürmesi mümkün

8. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 300/337 İlkİlk ... 200250290298299300301302310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •