Sayfa 323/337 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Temapol'e şubat ayı siparişlerimi de geçtim bugün. Bu ay geçen aydan yüksek bir sipariş geçtim.

Şubat ocaktan iyi, mart şubattan iyi, Nisan en iyi olur mu acep.
    Şirketi defalarca aradım referanslarımız kimler diye bilgi vermiyorlar sebep dedim rakiplerimiz bu alana saldırır pazarımızı ele geçirir dendi bende komik buldum bir gün mutlaka öğrenecekler yada temapolun üretim ve kalitesine kimse ulaşamayacak o zaman da sasa olacağız !!!!

Askerden gelecek var ,ev ,araba alcak var tmpol zamanın kalmadı gibi ama sende bir iş va !!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Ortak bir bildiğin varsa acarmisi.iyi ve saglikli gunler ytd
    Akrilik kaplı MDF ürünlerimizin akrilik yüzeylerini yıllardır Temapol'den alırız. 2021 yılı son 3 ay bu ürünlerimizi satışında artış oldu ve 2022 yılı için de 2021 yılına göre iddialı bir hedefimiz var(hacimsel olarak). Haliyle 2022 yılında temapolden alacağımız ürün miktarının da artış göstermesini bekliyorum. Ocak ayının bizim açımızdan güzel geçtiğini söyleyebilirim.

Temapol dışında yurtdışından daha üst segment(çizilmez akrilik) bir ürün de alıyoruz. Bu ürünü de onlardan alabilsek Temapol'e ciddi ciro ve katma değer sağlayacaktır ama o teknolojiye sahip yatırımı yok sanırım.

Bir de biz ürünleri Temapolden Euro ile alıyoruz, bu da olası kur hareketlerinden Temapol'ü korumuş oluy

3. Bofa tahtayı her gün mahvediyor. Ama güzel bir fiyatlama olacak gibi. YTD

4. last entrance for highway...

5.  Alıntı Originally Posted by zalim123 Yazıyı Oku
    last entrance for highway...
    Ortak Türkçe yazarsan sevinirim .slm.lar

6. Bu hacimler bu fiyatlama inşAllah Haftalık kapanışsa olursa daha sağlam olur bugün dikkatimi çeken vakıf üzerinden aktif alımlardı !!!!

13.90 ile 16 arası citbank dan 500 bin çıkış gösterildi şimdi tekrar baskılanmaya devam edecek yada yukarı sürüp almaya senden vazgeçmeyeceğim nere süreden sür pala !!!

7. Piyasa değerinin 2 katı ciro gelir mi ?

8.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Piyasa değerinin 2 katı ciro gelir mi ?

Ne zaman açıklanacak

Sayfa 323/337 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz