Sayfa 91/337 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 721 - 728 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. 5'in üstüne atsın artık))

2.  Alıntı Originally Posted by gregor3535 Yazıyı Oku
    5'in üstüne atsın artık))
    grafige bakıyorum 5.60 direnç orayı gorup 5,20 lerde dınlenebılır gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    grafige bakıyorum 5.60 direnç orayı gorup 5,20 lerde dınlenebılır gibi.
    Kapa haber dustu sat geri kiraladaki krediyi yapilandirmislar daha az faiz odenecek

4.  Alıntı Originally Posted by Harunhan Yazıyı Oku
    Kapa haber dustu sat geri kiraladaki krediyi yapilandirmislar daha az faiz odenecek
    düşük faiz ortamında faydalanıyorlar iyi oldu tabı şu bedelsızde gelse artık nısan ayında beklıyordum dıye aylardır yazıyordum beni mahcup etme tmpol.

5. 2015'teki bedelsiz Haziranda olmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by gregor3535 Yazıyı Oku
    2015'teki bedelsiz Haziranda olmuş.
    kap haberı ilk nısanda düşmüş :-)

7.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    düşük faiz ortamında faydalanıyorlar iyi oldu tabı şu bedelsızde gelse artık nısan ayında beklıyordum dıye aylardır yazıyordum beni mahcup etme tmpol.
    Mevlada iyi bir mevla dedigin gibi tam.kayserili bunlar ismail.abi😀

8. günaydın petrol fiyatlı bu seviyede kalırsa %100 hammadesı petrol urunu olan tmpol ün bilançosna iyi yansır ve bunu fiyatlayabilir.

ben bu fıyatlarda kalacağını düşünmüyorum 30 -40 dolar arası petrol için mantıklı seviye bu arada bizim gayserililer ucuz fiyatlardan stokları doldurursa iyi kasada nakıtte var.

şimdiye kadar virüsten kaynaklı gıda, ilaç, saglık sektörleri nasıl ön plan çıktıysa eğer olurda petrol fiyatları buralarda kalmaya devam ederse ve virüste azalır normal hayata dönersek hammadesi petrol türevleri olan firmalar ön plana çıkacaktır,

örnek; havayolları çok hızlı toparlar, plastik sektörü v.s. kötü örnek tüpraş sakın bulaşmayın tarihinin en kötü bilançosu yolda bence

eğer sektörü doğru tercih ederseniz ve sektör içindede en iyi şirketi seçerseniz büyük kazançlar elde edersiniz arkadaşlar

Sayfa 91/337 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •