Sayfa 230/337 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Biz de dediğiniz gibi küçük yatırımcıyız. Sermayemiz de kısıtlı tabiatıyle...Sprmadan,etmeden almayayım diye...Bu nedenle sormuştum bilemediğimden..
    Yakın zamanda şirketle görüşebildiniz mi İsmail bey?

2. Ismail tmpol son 3-4 ayı saymazsak sekurdan hep daha yüksek fiyatta olurdu. Tmpol bilançosuna baktım ciro 6 aylık 19 milyon 9 aylık 37 milyon olmuş. Bu kadar yüksek ciro nasıl oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    Biz de dediğiniz gibi küçük yatırımcıyız. Sermayemiz de kısıtlı tabiatıyle...Sprmadan,etmeden almayayım diye...Bu nedenle sormuştum bilemediğimden..
    Yakın zamanda şirketle görüşebildiniz mi İsmail bey?
    yakın zamanda bir görüşmem olmadı soracak sorumda kalmadı zaten, kafanıza takılan varsa arayın firmayı bende bildiklerimi paylaşmaya hazırım.

Bu arada herkese yenı yılın sağlık ve mutluluk getırmesi dileğiyle,

4.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    Ismail tmpol son 3-4 ayı saymazsak sekurdan hep daha yüksek fiyatta olurdu. Tmpol bilançosuna baktım ciro 6 aylık 19 milyon 9 aylık 37 milyon olmuş. Bu kadar yüksek ciro nasıl oldu.
    sekur 9. ayda gördüğü rakamın üstüne atamadı, biz ise grafıkte çanağı tamamlama yolunda ilerliyoruz. ciro henuz gerçek anlamda yukselişini yapmadı yenı fabrıka , yenı uretım hattı, iştirak şirketının %50 payının alımı ıle ortaklık olan şirketın ciroya etkısı bu sene daha belırgın olacak.
    Son düzenleme : İSMAİL; 04-01-2021 saat: 12:53.

5. İsmail bey,kuruluşun vardiyalı çalıştığını öğrendim,bu beni sevindirdi.Bir de nakit akışı düzelirse mükemmel olur derim.Siz ne dersiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by balıkçı Yazıyı Oku
    İsmail bey,kuruluşun vardiyalı çalıştığını öğrendim,bu beni sevindirdi.Bir de nakit akışı düzelirse mükemmel olur derim.Siz ne dersiniz?
    Günaydın şirket nakit akışını 2019 yılında yenı fabrıka ve makınalarını sat geri kirala yaptı ve bu sayede çok yuksek kar açıkladı.Bu yontem sayesınde o yıl kısa vadelı borçlarını uzun vadeye yayarak aslında nakit akışınıda iyileştirmiş oldu. ve ben o yıl yapılan yüksek kar dan dolayı % 100 üzerinde tahmin ettiğim bedelsiz sermaye artışını bekliyorum., eğer bu olmaz ise fiyata yansıması lazım çünkü geçmiş yıl karları artmaya devam edecek özsermayesi artacak ve daha degerli bir şirket haline gelecektir.

7. İsmail biraz daha aldım.

8.  Alıntı Originally Posted by hasan_boluk Yazıyı Oku
    İsmail biraz daha aldım.
    1500 endekste iyi cesaret umarım doğru şirketi seçmişizdir.

Sayfa 230/337 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •