Sayfa 94/337 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 745 - 752 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Bende katıldım bekleyişe hayırlısı ismail bey durdodan tanıyo muyum sizi hissede beklentiler nedir.

2.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Başkanım plastik sektörü kötü derken biraz açarmısın, SEKUR nasıl etkilenir.

Birde benim fikrim ucuz alan ucuz satar pahalı alan pahalı satar.
    Bu hafta mskas daraldı aralarında farkettin mi hatta cuma günü bir ara eşitlediler YTD

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Bende katıldım bekleyişe hayırlısı ismail bey durdodan tanıyo muyum sizi hissede beklentiler nedir.
    Hosgeldiniz aramiza durdo ile kiyaslamayin lutfen her iki sirkette agresif buyume icinde ama durdo baskadir, 2 liradan 25 tl gorduk orda pozisyonumu koruyorum orda yilsonu hedef fiyatim 40 tl.

Tmpol e gelirsek;

Sirket ile ilgili okadar cok gelisme varki son 3 yili ozetlemeye kalksam 1 saat yazarim burada ozet yapmak gerekirse

Eski kirada olan fabrika yerine eskisinin 3 kati buyuklugunde fabrika yapti.

Yeni fabrika ya yeni uretim bandi kurdu.
    %50 istirak ortakligi center glasi kalan %50 sinide satin aldi.%100 ortaklik oldu ve yeni fabrikaya tasindi.

Center glas sirketini sermayesi artirildi,sirkete para aktarildi.

3 kat buyuklukte fabrika yapildi ama yetmedi, icradan depo satin aldik ama itiraz oldu satin almaya suan o beklemede.

Fabrikanin catisina yaklasik 1 milyon dolarlik gunes enerjisi sistemi kurulumu icin muracatlar devam ediyor.

Yeni fabrika binasi satildi once sat geri kirala yontemi ile arkasindan makineler ayni yontem ile satildi.bu satin geri kira isleminden kar elde edildi.

Uretimden gelen kar ile birlikte 2019 yili net kar 15 milyon tl ve sermayemiz ise 14 milyon. Ayrica kasada ve bankada doviz ve tl nakitlerimiz.

Arada atladiklarimda olabilir tabi en buyuk beklentim kisa vadede bedelsiz sermaye artirimi,uzun vadede ise dusen petrol fiyatlari nedeniyle yuksek karlilik tabi dolarinda fazla artmamasi lazim.ama ne olursa olsun petrolun dususu muazzam derecede sirketin hammaddesi tamami petrol turevi.

Kisa bi ozet yapmaya calistim.sirketin fiyatina bakiyorsun fiyat performans yerlerde.

Su yukarda yazdiklarim bist 30 bir sirket yapsaydi 3 yilda 5-6 kat artis yasardi.

Ama bu sirket patron sirketi patron tahtada hakim keyfini bekliyoruz.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok tşk ederim verdiğiniz bilgiler için bakalım kısmetimize ne çıkacak hayırlısı saygılarımla.

5. gunaydın grafık çalışırsa bugun bıstte guzel olacak tmpol de.

tmpolde bist ten daha iyi kapanış beklıyorum.

6. Hedefimiz neresi ismail bey grafikten falan anlamam siz varsınız diye aldım bu kağıdı

7.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Hedefimiz neresi ismail bey grafikten falan anlamam siz varsınız diye aldım bu kağıdı
    Hedefimize gitmiyor maalesef, hissemiz yüksek riskli lutfen dıkkat edın olur mu zarar etmenizi istemem iyica araştırın lütfen ben araştırmalarımı yazmaya çalışıyorum buraya. bıst te satış beklıyorum mesela yuzbın üstünde bugun yarın satış yer tmpol ne olur bılmek zor.

8. Teknık olarak 5,20 ustu kapanış yapamadığı surece 5 tl altını tekrar görmesi yuksek

Sayfa 94/337 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •