Sayfa 302/337 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    İsmail abi bu bilançonun bu kadar gecikmesinin sebebi sizce ne olabilir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    tam kapanma dönemi dönemi nedenile spk bilançolar için 30 gunluk ek süre verdi şirket bunu kullanıyor şuan

2. 2020/3 aylık

BRÜT SATIŞLAR
    15.925.134

NET KAR
    591.859

2020/6 aylık

BRÜT SATIŞLAR
    35.989.136

NET KAR
    2.414.039

2020/9 aylık

BRÜT SATIŞLAR
    73.761.688

NET KAR
    6.097.667

2020/12 aylık

BRÜT SATIŞLAR
    119.097.756

NET KAR
    9.632.627

DAHA ONCE PAYLAŞMIŞTIM PLASTIK HAMMADDE FİYATLARININDAKİ ARTIŞI BUNUDA DİKKATE ALMAK LAZIM BU YUZDEN

BENIM 2021/3 AYLIK TAHMİNİN İLK ÇEYREK CİROSU 50 MİLYON TL YE YAKIN BİR RAKAM VE NET KAR OLARAK 5 MİLYON CİVARINDA BİR KAR BEKLIYORUM. NE DİYORSUNUZ MÜMKÜN MÜ ARKADAŞLAR
    Son düzenleme : İSMAİL; 27-05-2021 saat: 09:31.

3. 40 milyon ciro 3,5 milyon net kar gelmis, super ciro

2020 ilk ceyrekle kiyaslayinca ciroda %150 artis net karda %700 artis.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Maşallah hasılat süper stok artışı devam maliyetler artmış bunu aşagı çekecek düzeyde adımlar atılırsa gelecegı düşünemiyorum 1 yıllık cirosunda piyasa değeri İsmail abi slmlar

5.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Maşallah hasılat süper stok artışı devam maliyetler artmış bunu aşagı çekecek düzeyde adımlar atılırsa gelecegı düşünemiyorum 1 yıllık cirosunda piyasa değeri İsmail abi slmlar

Hammadde fiyatlarindaki artistan dolayi maliyetleri asagi cekmeleri biraz zor gibi ama maliyet artisini ayni oranda satislarina zam olarak yansitmamislar, bilancoda yine hatalar yapmislar yarin biraz daha detayli bakicam.

Bu karlilik devam ederse 2021 net kar imiz sermaye uzerine cikma olasiligi cok yuksek cunku dunyada emtia fiyaylarinda ki artis devam ediyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bilancomuz super sira geldi yuzde yuz bedelsiz sermaye artisina.Yillik finalsal gideri karindan cok fazla onun icindirki acilen sermayeyi 28 milyona cikartip hemen ardindan yuzde 100 veya 200 bedelli sermaye artisina gitmesidir.Boyle bir sirketin 50 milyon gibi bir rakam kasasina girerse butun turkiye bunun pesine duser demedi demeyin.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bilancomuz super sira geldi yuzde yuz bedelsiz sermaye artisina.Yillik finalsal gideri karindan cok fazla onun icindirki acilen sermayeyi 28 milyona cikartip hemen ardindan yuzde 100 veya 200 bedelli sermaye artisina gitmesidir.Boyle bir sirketin 50 milyon gibi bir rakam kasasina girerse butun turkiye bunun pesine duser demedi demeyin.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin ile aynı fikirdeyim..finansal giderlerini sermayesini güçlendirerek azaltmali
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. keko ve joker arkadaşlar sizlere katılamıycam.

sebeplerine gelince 7 yıldır borsada işlem görüyoruz sadece %170 bedelsizi var geçmişte.

Şirket arsa satın aldı, fabrikasını yaptı, yenı fabrıkaya uretım bandı aldı, çatıya mılyon dolarlık ges kurdu. bunları yaparken bedelli yerıne sat geri kirala yontemı ile kısa vadelı borçları uzuna cevirde ve kaynak sagladı kendısıne.

Bunca yatırım yapılmadan önce bedelli yapmadı ise şimdi borçlarım var diye sadece borç ödemek için bana bedelli yapması mantıklı gelmıyor ama düşük bir olasılıkta olsa boyle bır hakkı var şirketin.Diğer bır hususta şirketin borç ödemelerinde sorun olmadığı gibi nakıtde var kasasında. özsermayede artıyor bu şartlarda bedelli zor gerçekten

%200 yakın bedelsiz potansiyelini her çeyrek gelen bılanço ıle dahada destekliyor.Ama bir türlü yonetımden karar çıkmıyor, kötümü bu durum hayır özsermaye arttıkça şirket büyüdükçe fiyat üzerindeki baskısı devam edecektır. Günümüz fiyatı 14,75 bana gerçeklerı yansıtmıyor.

Sayfa 302/337 İlkİlk ... 202252292300301302303304312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •