Sayfa 316/337 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Temapol'ün müşterisiyiz, bize ürünleri euro olarak satıyorlar ama her ürün grubunu böyle mi satıyorlardır bilemiyorum.
    Şirketi ara ara arıyorum kurumsal olarak kimle çalışıyoruz diyorum gizli diyor neden gizli diyorum alanımıza saldırırlar diyor hangi ürünleri alıyorsunuz kurumsal olarak hangi müşteriler var bilginiz varsa daha iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Şirketi ara ara arıyorum kurumsal olarak kimle çalışıyoruz diyorum gizli diyor neden gizli diyorum alanımıza saldırırlar diyor hangi ürünleri alıyorsunuz kurumsal olarak hangi müşteriler var bilginiz varsa daha iyi olur

Akrilik sheet alıyoruz, rakiplerimiz de satın alıyor temapolden, mobilya sektörüyüz. Yaz ayları siparişlerimiz zayıftı ama 3. Çeyrek ve içinde bulunduğumuz 4. Çeyrek bizim talepler güçlü. Diğer ürün gamlari için durumu bilemeyecegim maalesef.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Akrilik sheet alıyoruz, rakiplerimiz de satın alıyor temapolden, mobilya sektörüyüz. Yaz ayları siparişlerimiz zayıftı ama 3. Çeyrek ve içinde bulunduğumuz 4. Çeyrek bizim talepler güçlü. Diğer ürün gamlari için durumu bilemeyecegim maalesef.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler bilgi için otomotivde büyük siparişler var diyorlar özellikle elektrikli araçlarda ağır olan batarya otomotiv üreticilerini plastik kullanmaya itmiş ve temapol kalitesi yüksek plastik levha olarak katkı sağlıyor üreticilere diğer mobilya,inşaat,medikal …vs işleri ve yeni girilen ürünleri ilersi için düşünemiyorum tek korkum yönetim zaafiyeti ilk büyük harekette iyi mal sattılar

4. Güven tazelemeleri lazım geri alım açıklaması yapılabilirdi çok yüksek maliyetli kimseler var bı iş anlaşması haberi vs de gelebilirdi gelmedi ben iyi niyetli bulmuyorum böyle birşey yapsalar yaşanacak hacimle birlikte en azından insanlara çıkma şansı tanıyacak fiyatlara gelebilirdi ralliyi izlemekle kaldı yatırımcılar 25 nere 13 nere... Alternatif maliyetinden bahsetmiyorum bile... Ytd....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku

Bu kadar bilgiyi gizli tutarak şirketin işleri bu durumda

Bir de şeffaf olsalar maazallah bütün müşterilerini çalacaklar
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Teşekkürler bilgi için otomotivde büyük siparişler var diyorlar özellikle elektrikli araçlarda ağır olan batarya otomotiv üreticilerini plastik kullanmaya itmiş ve temapol kalitesi yüksek plastik levha olarak katkı sağlıyor üreticilere diğer mobilya,inşaat,medikal …vs işleri ve yeni girilen ürünleri ilersi için düşünemiyorum tek korkum yönetim zaafiyeti ilk büyük harekette iyi mal sattılar

şirket hisse satışını yatırım ve büyüme amacıyla mı kullanıyor.
    bunu bilebilsek hiç sorun değil daha da güzel günler görürürüz ki benim uzun vade beklentilerim yüksek.
    bir de fk olarak hisse ederinde sayılır 25 tlye takılmamak lazım. daha güçlü bilançolar şart.
    ''dokuz ayrı kadınla ilişkiye girerek, bir ayda çocuk sahibi olamazsınız''
    ''yazdıklarım yatırım tavsiyesi değilidir.Acemi lafıyla iş yapmayın''

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. tmpol ile şu aralar herkim spek ilgileniyorsa, işi gerçekten sağlam tutuyor.Speklerle aram pek iyi olmasada çoğunu ıq düşkünü olarak görsemde bu spek ovgüyü hakketti.Elimdeki diğer hissede ve diğer benzeri grafiksel ozellikleri gosteren birçok hissede sabah açılışta boşluk oluştu.Ama tmpolde oluşmadı.Benim için onemli bir kriter.
    Kişisel düşüncem olup yatırım onerisi değildir.Bu işi erbaplarına bırakmak lazım.
    Severim muhabbeti.

Sayfa 316/337 İlkİlk ... 216266306314315316317318326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •