Special Days Image
Sayfa 21/337 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 161 - 168 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. kademe atabilir misin ismail bey.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bedirhan52 Yazıyı Oku
    kademe atabilir misin ismail bey.

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://i.hizliresim.com/6M6ER9.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Meri vicdansızı gene satıyor,
    ismail bey bedelsiz ne zaman belli olur,tahminen % kaç verir?

4.  Alıntı Originally Posted by swordsman Yazıyı Oku
    Meri vicdansızı gene satıyor,
    ismail bey bedelsiz ne zaman belli olur,tahminen % kaç verir?
    2015 yılı nisanda boyle karlı bır bılanco sonrası %170 yaptılar bu sene yıne nısan ayında %100 üzerinde beklıyorum.Sabreden uzun vadede kazanır diye düşünüyorum

5. Arkadaşlar hatırlatsanız bi önceki forumda 30 bin lot sattığımı söylemiştim sebebini anlamışsınızdır umarım kağıda aşık olmayın hatta insanlara da olmayın çünkü ne kağıt ne insanlar size ömür boyu aşık

6.  Alıntı Originally Posted by refere Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hatırlatsanız bi önceki forumda 30 bin lot sattığımı söylemiştim sebebini anlamışsınızdır umarım kağıda aşık olmayın hatta insanlara da olmayın çünkü ne kağıt ne insanlar size ömür boyu aşık
    katılıyorum size , yalnız bu düşüş durumu tmpol özelinde olsa sizi tebrik ederdim. bıst 30 hisselerine bir bakın bence gündem konuları malum zor günlerbizi bekliyor ve bist geneli böyle bize özel bir durum yok

7. Haklısınız ancak onların düşüş oranı ile tmpolun aynı olmaz şu an elli bin lot satan olsa taban olur bir yıllık bekleyiş gider velhasıl kelam çok acı çektim hem borsadan hem hayattan ama artık akıllandım umarım çok düşmez

8.  Alıntı Originally Posted by refere Yazıyı Oku
    Haklısınız ancak onların düşüş oranı ile tmpolun aynı olmaz şu an elli bin lot satan olsa taban olur bir yıllık bekleyiş gider velhasıl kelam çok acı çektim hem borsadan hem hayattan ama artık akıllandım umarım çok düşmez
    tmpol ile ilgili çok özeleştiride yaptık, derınlıgın olmadığı, patronların tehlıkelı oldugu rısk her senette değişiyor. ben umudumu koruyorum bedelsiz en buyuk beklentım bir başkası beklenti bittider satar son karar hep söylerım yatırımcınındır.kimse kimseye aşık olmasın üzülürsünüz :-)

Sayfa 21/337 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •