Sayfa 188/337 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Hızlı çıkışın hızlı inişi mi

2. Kimse kalmadı heralde neredesiniz ismail bey iyi mal devrettiler heralde bugün umarım ky almamıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Kimse kalmadı heralde neredesiniz ismail bey iyi mal devrettiler heralde bugün umarım ky almamıştır.
    Bu hafta izleyemiyorum tahtayi ozel islerim var arkadaslar ama bugun asagiya yazdim bi miktar bi kismi gelmis, ben guveniyorum bu hisseye 3 tl de ikende ayni guven vardi simdide.bedelsizden umudumuzu kestigimiz zaman hisseyi goturecekler sanki umut dunyasi yabanci da aldigi 1 milyon lot vermiyor cakili kaldi o da bekliyor bende.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bazan diyorum çık diye siz yazdıkça umudum yeşeriyor demekki sona geldik iyice

5.  Alıntı Originally Posted by Acemi borsacı 68 Yazıyı Oku
    Bazan diyorum çık diye siz yazdıkça umudum yeşeriyor demekki sona geldik iyice
    Benden etkilenmeyin lutfen bende sonucta tahminde bulunuyorum bedelsiz tahminin olmadi mesela mayis gibi kapa gonderirler diyordum hala bekliyorum.

Kendi kararinizi kendiniz verin arastirin lutfen.

Yapilan yatirimlar,takaslara ve gecen yil cesitli yontemlerle yapilan buyuk orandaki net kar ortada, karin cogu uretimden gelmiyordu cunku.vaktim olsa buraya son iki yili sayfalarca yazarim tmpol ici bos bir sirket degil salginda 1 hafta kapatti fabrikayi ama yine kar elde etti.

Hissemiz 3 liradan geldi 10 tl bu yetmez mi diyenler olacaktir.hangi hisse gelmediki batik sirketler bile 2-3 katina cikti. ama tmpol yaptigi yatirimlarin hakkini vermedi bence,sabirliyimdir portfoyumde devamli olacak az yada cok.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tmpol candir..

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yabancılar 2 günde 200 bin lotun üzerinde mal sattılar aklınızda olsun.
    aklınızda bulunsun diye yazıyorum,
    sakın olaki yanlış bir şey anlamayın.

Sayfa 188/337 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •