Sayfa 145/153 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon
Arama sonucu : 1217 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Görüş açısı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    .BIST 100 Günlük grafik.

2. Günaydınlar... İyi haftalar...

Grafik için teşekkürler Sayın DeliKAN

Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    -- 5nci dalga içinde en yüksek 111.042 değeri görülmüştür.

-- 5nci dalga içsel bir düzeltme eğilimine girmiştir.

-- Düzeltme sırasında destekler (sırasıyla) kabaca 107.900 , 105.800, 104.100 ve (en kötü ihtimal- bunun olacağını sanmıyorum) 102.500 değerleridir.

-- 102.500 (en kötü ihtimal ) altına sarkarsa 5nci dalga tamamlanmıştır teyidini verir, artık bu aratrend yeni bir forma girer.

-- Bu ara trendin trend bandı takip edilecektir. ( Önceki grafiklerden birisinde bu bandı göstermiştim.)

-- Takip ediliyor.

5. Daha net olamazdı teşekkürler. Bu olası geri çekilmelere paralel USD de bir hareket olabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Fburakm Yazıyı Oku
    Daha net olamazdı teşekkürler. Bu olası geri çekilmelere paralel USD de bir hareket olabilir mi?
    Sanmıyorum.

Öyle bir sinyal yok henüz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu akşam BIST grafiği vermiyorum.

Bu konudaki görüşümü yukarıda yazdım.

Bu akşam şu aşağıdaki (isimsiz, zamansız, mekansız, fiyatsız ) grafiği inceleyelim.

Daha önceki derslerimizde öğrendiğimiz NU, PU, Ana trend, aratrend, İndikatörler ( ve ilişkileri), Teknik formasyonlar, düzeltmelerde fibonacci seviyeleri, tepkilerde fibonacci seviyeleri gibi gibi konuların tamamını hatırlamakta fayda var.

Görüşlerinizi en kısa şekilde üç-beş madde halinde belirterek, bu grafiğin daha sonra nasıl bir yol izleyeceğini düşündüğünüzü yazınız lütfen.

8. NU var. Fiyat artarken macd ve rsi aynı kalmış veya alçalan tepe yapmış. Macd aşağı doğru kırmış. Son fiyatı bollinger orta bandının altına inmiş. Paralel kanalın alt çizgisine değer ve altına hacimli sarkıp teyidini de alırsa sıralı fibo değerlerine gider gibi....

Olmuş mu hocam Eğitime ve eğitimciye saygımız sonsuz, hele de karşılıksız yapılıyorsa.
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu akşam BIST grafiği vermiyorum.

Bu konudaki görüşümü yukarıda yazdım.

Bu akşam şu aşağıdaki (isimsiz, zamansız, mekansız, fiyatsız ) grafiği inceleyelim.

Daha önceki derslerimizde öğrendiğimiz NU, PU, Ana trend, aratrend, İndikatörler ( ve ilişkileri), Teknik formasyonlar, düzeltmelerde fibonacci seviyeleri, tepkilerde fibonacci seviyeleri gibi gibi konuların tamamını hatırlamakta fayda var.

Görüşlerinizi en kısa şekilde üç-beş madde halinde belirterek, bu grafiğin daha sonra nasıl bir yol izleyeceğini düşündüğünüzü yazınız lütfen.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 145/153 İlkİlk ... 4595135143144145146147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •