Sayfa 32/153 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1217 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Görüş açısı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sevgili arkadaşlar...

Bu topikte, bilgimi, tecrübemi, gördüklerimi, göremediklerim, anladıklarımı, anlayamadıklarımı sizlere anlatmaya çalışıyorum..

Teknik, Temel, Kitle Psikolojisi, Takas, mikro ekonomi, makro ekonomi analizleri açısından piyasada görüş açısı yakalama teknik ve taktiklerini aktarmaya çalışıyorum...

Bir de, olması gerektiğine inandığım insani etik değerlerimi paylaşmaya, aktarmaya çalışıyorum...

Ama daha çok da T/a üzerine gideceğiz..

Bu akşam yorgunluğum sebebiyle ders yapmayacağız..

Yarınki dersimizin konusu, TEKNİK FORMASYONLARIN OLUŞUMU SIRASINDAKİ PARASAL HACİM ve FORMASYON İLE KORELASYONU olacaktır..

Saygılar, sevgiler..İyi akşamlar..

sayın delikan kitle psikolojisi derken, biliyorsunuz küçük yatırımcının kaybetmesinin en büyük sebebi yanlış zamanlamadır.
    yani, herşey güllük gülistanlık giderken trene atlar, nerede ineceğini bilemez.
    şu anda da öyle bir hava var.
    başlığı takip eden, fazla bir şeyden anlamayan ky için BIST'den uzaklaşma zamanı yaklaştıkça küçük uyarılar yaparsanız çok makbule geçer.
    dersler arasında olabilir tabii ki, derslere programını aksatmayacak şekilde.
    saygılarımla,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    sayın delikan kitle psikolojisi derken, biliyorsunuz küçük yatırımcının kaybetmesinin en büyük sebebi yanlış zamanlamadır.
    yani, herşey güllük gülistanlık giderken trene atlar, nerede ineceğini bilemez.
    şu anda da öyle bir hava var.
    başlığı takip eden, fazla bir şeyden anlamayan ky için BIST'den uzaklaşma zamanı yaklaştıkça küçük uyarılar yaparsanız çok makbule geçer.
    dersler arasında olabilir tabii ki, derslere programını aksatmayacak şekilde.
    saygılarımla,
    Teşekkürler sn mühendis.. meslektaşım..

SPK mevzuatlarına göre yönlendirme ve uyarma gibi şeyler yapılamıyor.. Zaten aleni şekilde yapmak da etik değil benim açımdan..

Ama topiği baştan sona okursanız bir yerlerde sorunuz (ve/veya temenniniz ) ile ilgili bazı cevaplar bulabilirsiniz arka sayfalarda..

Saygılar..

Not: Ben de size Paulo Coelho'nun Simyacı'sını okumanızı tavsiye ederim naçizane..

okudum simyacıyı.
    teşekkür ederim ilginiz ve güzel bilgilendirici paylaşımlarınız için.
    STAH abiyi ve sn.MOHİKAN'ı küstürdüler, şimdilik kaybettik onları.
    umarım sizi de kaybetmeyiz, adamakıllı yazanlar azalıyor.
    takipçinizim.
    saygılar ve sevgiler bizden...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    okudum simyacıyı.
    O zaman "işaretlerin dilini çözerek hazineye ulaşmak" cümlesinin manasını kavramış olmalısınız..

İlk yazınızdaki temenninize istinaden... İşaretleri takip edin.. Dilini çözmeye çalışın... Temenninize karşılık bulacaksınız..

Gidenler ve küsenler için bir şey diyemeyeceğim.. STAH'ı severim..

Ben şimdilik gitmeyi düşünmüyorum..

"Bir başka deli gelene kadar buranın delisi benim." serdakus

işaretler alınmıştır. tedbir iyidir.
    teşekkür ederim sn. Delikan.
    ders saatlerinde görüşmek üzere,
    iyi geceler...

7. Hoca derse gelmemiş,ders düştü 😁

GM Discovery II+ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir deli gelene kadar buranın delisi kim?
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 32/153 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •