Special Days Image
Sayfa 67/153 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 1217 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Görüş açısı..

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Görüş açısı.. : Bir grafik daha.

Yorum.. : yorumunu sizler yapın.. topiğin müdavimi olup da eğitime iştirak eden arakadaşlardan yorum bekliyorum..

Not: Yatırım, batırım tavsiyesi değildir.. Eğitim amaçlıdır.. Bu sebeple de hisse adı falan yazmıyordur..
    Merhaba abi, üçlü tepe yapmış, düşeni kiramamis, bir direnç iki kez gecilemiyorsa üçüncüde geçilir tezini gerçekleştirememis. Ama macd al vermiş. Bende yok ama hâlâ takip ediyorum. 😉

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Mestan25 Yazıyı Oku
    Merhaba abi, üçlü tepe yapmış, düşeni kiramamis, bir direnç iki kez gecilemiyorsa üçüncüde geçilir tezini gerçekleştirememis. Ama macd al vermiş. Bende yok ama hâlâ takip ediyorum. ��
    Güzel.. Yorum yorumdur.. İyi veya kötü.. Yorumu okur, yorumcunun bakış ve/veya görüş açısını öğrenir, akıl süzgecimizden geçiririz..

Bir ilave daha yapayım.. Grafiğin en sol kısmındaki fiyat hareketi ile en sağ kısmındaki hareketlerde bir benzerlik görüyor musunuz..? Yukarı potansiyeli var mıdır..?

3. Evet, gördüm. Orada da düşeni kırmış ve ralli yapmış adeta.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Evet, gördüm. Orada da düşeni kırmış ve ralli yapmış adeta.
    Buradan, düşeni kırmak, üzerinde kalmak önemlidir sonucunu çıkartabilir miyiz. ?

5. Düşen kanalın alt bandını kırıp tekrardan içeri dönmüş ve düşen kanalın üst bandını denemiş ama kıramamış.Düşen kanalın içinde yoluna devam ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Buradan, düşeni kırmak, üzerinde kalmak önemlidir sonucunu çıkartabilir miyiz. ?
    Evet abi, yalnız geçen yıl bu kadar yükselmesinde BIST'in ralli yapmış olması ve hissedeki beklentinin gerçekleşme ihtimalinin çok yüksek olması-nitekim öyle oldu- etkili. Bu yıl benzer bir yükseliş beklemiyorum.

Diğer grafik için pek yorum yapamıyorum, ho bakılarak alınabilir. Alttaki fiboya çok uzak,oraya degecegini sanmıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Evet abi, yalnız geçen yıl bu kadar yükselmesinde BIST'in ralli yapmış olması ve hissedeki beklentinin gerçekleşme ihtimalinin çok yüksek olması-nitekim öyle oldu- etkili. Bu yıl benzer bir yükseliş beklemiyorum.

Diğer grafik için pek yorum yapamıyorum, ho bakılarak alınabilir. Alttaki fiboya çok uzak,oraya degecegini sanmıyorum.
    Biz izliyoruz sadece..

Belki bist gene ralli yapacak.. (Kaldı ki, hisse bist rallisinden önce yapacağını yapmış.. bist rallinin hızını daha almadan bu hisse düşüş trendini başlatmış mış..)

Neydi hissenin beklentisi geçen sene.. ?

Bu sene başka beklentisi yok mu.. ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Düşen kanalın alt bandını kırıp tekrardan içeri dönmüş .
    O düşen kanal alt bandı değil sn Tuncay.. Fibo oranlarını çizerken çıkan bir çizgi.. Eğer kesikli çizgiden bahsediyorsak..

Ben genellikle trend bandını paralel çizgiler ile çizer ve yorumlarım.. Bu o değil yani.

Ama yine de yorumunuz için teşekkür ederim..

Sayfa 67/153 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •