Sayfa 79/153 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1217 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Görüş açısı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by KUTERO Yazıyı Oku
    Bist100

haftalık
    bir başka açıdan yine..

hoş geldiniz kaptanım
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,374
    bende bir grafik patlatayım sayfaya, ortadaki mavi çizginin kırılmasıyla bana göre kırmızı kanal geçerlilik kazanmıştır yani hedef 50 XXX şuan yaşadığımız kırmış olduğu mavi çizgiye tepkiden öteye geçmez
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

3. Kolay gelsin abim;

Cümleten Hayırlı işler bol kazançlar.

4. şubat vadede palayı tokatladıktan sonra nisan vadede beni öper diyordum ama yine pala öpülüyor...

5.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bende bir grafik patlatayım sayfaya, ortadaki mavi çizginin kırılmasıyla bana göre kırmızı kanal geçerlilik kazanmıştır yani hedef 50 XXX şuan yaşadığımız kırmış olduğu mavi çizgiye tepkiden öteye geçmez
    Eyvallah..
    Dediğiniz olasılık masada tabiki..
    Döndüğü yer anlamlıydı ama.. Dün yolladığım grafikteki genişleyen yapı da göz ardı edilmemeli..

Her ihtimali göz önünde bulundurmamız gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Grafikler dalgalıdır. Dalgalı denize benzer.

Önemli olan o dalgalara nasıl gireceğini bilmek, son dalganın arkasındaki dalgayı da ön görebilmek gerekir.

Grafikleri göz ardı etmemek lazım, grafikleri her daim Görüş açısında tutmak lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Trafikte dikkatli olan trafik kazasından kaçınır, grafikte dikkatli olan da grafik kazasından.

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Grafikler dalgalıdır. Dalgalı denize benzer.

Önemli olan o dalgalara nasıl gireceğini bilmek, son dalganın arkasındaki dalgayı da ön görebilmek gerekir.

Grafikleri göz ardı etmemek lazım, grafikleri her daim Görüş açısında tutmak lazım.
    Eyvallah..

İşte çoğumuzun yaptığı hatalardan biri de şu..Bir tarafa şartlanmak ve şartlandığı yönde aldığı pozisyonda terse düşse de ısrar etmek..

Hele hele kaldıraçlı piyasada bunu yapmak..
    Bitirir sermayeyi..

Sayfa 79/153 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •