Sayfa 130/153 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1217 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Görüş açısı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    A Planından devam.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    A Planından devam.
    A Plani nedir?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    A Plani nedir?
    B planı var demek ki...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    B planı var demek ki...
    tum alfabeyi sayicaz mi acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu yazıma yorumumu yapayım da üzerimden yükü kalksın.

Öncelikle, bu yazıma 3 yorum gelmiş.

- Birinci yorum, grafiğe bakıp 3 demiş kestirip atmış. %50 ihtimalle doğru, %50 ihtimalle yanlış bir bakış açısı.

- İkinci yorum, aşağı yönlü bir Görüş açısı ortaya koymuş. Bu da benim B ve C planlarım ile örtüşmekte.

- Üçüncü yorum, geçerli bir dayanak noktası bulmuş ve yukarı yönlü bir Görüş açısı ortaya koymuş. Bu da benim A planım ile örtüşmekte.

Yorumum,

A Planı : Yükselen ara trendin alt çizgisine değmiş, cuma günü (08.05.20) temerrüde düşmüş, yasak getirilmiş üç büyük oyuncunun TL ihtiyacı sebebiyle satış yediğini düşündüğüm BIST 100 endeksinin pazartesi ve salı günü yeşil çizgiler üreteceğini düşünüyorum.

B Planı : Eğer A planında yanılıyorsam, dalga yapısının bozulmaması adına en fazla 94.1xx'li değerlere kadar geri çekilmeyi gözlemek gerekir.

C Planı : Dalga yapısı zaten tamamlanmıştır, B planında da yanılıyorumdur. Bu durumda fibo 0.236 formasyonu gözlemlemek için 92.xxx'li seviyeleri takibe alırız.

D Planı : C planında da yanıldıysam, ikili dip formasyonu aramak için 92.xxx - 82.xxx aralığını takibe alırız.

Eeee Planı : Yok artık... çüşşş..

/* şeklindedir */

Kitabı sonundan okumamak lazım.

B Planımız da vardı, C Planımızda.

Hatta Eeee Planımız bile vardı.

6. Sayın DeliKAN,
    Sorumu yanlış sormuş yada anlatamamış olabilirim. Sorum, 103.250 üzeri kapanış olmaz ise, grafiğimizdeki fibo 0,38 noktasına 3 deyip, 4; düzeltmesinin olduğu nokta ve 5 de fibo 0,5 noktası yani 103.250 değeri olarak değerlendirebilir miyiz şeklindeydi.
    Bu arada konuyu tekrar okuyacağım. Özellikle boy hesaplamalarını. fibo oranları kolaya kaçırıyor biraz
    Saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu topikteki yazı yazma istatistiğindeki ilk 5 ise şu şekilde.

3 yıldan fazla bir zaman ve 585 yazı.

/* emek */

Son düzenleme : DeliKAN; 21-05-2020 saat: 23:50.

8. Hz.Mevlana şöyle der:" Bir mum başka bir mumu tutusturmakla ışığından bir şey kaybetmez."
    Siz de bu forumdaki öğretmeye, öğretirken eğlendirmeye, düşünmeye sevk eden birkaç insandansınız. Belki daha fazladır ama ben tesadüf etmedim ya da yazdıkları benim ilgimi çekmedi. Okuyucunun ve dinleyicinin ilgisini çeken şeyler akılda kalır ve o kişiyi öğrenmeye yönlendirir. Ben sizin yazılarınızı tesadüfen okumuştum ve okurken de hep tebessüm etmiştim, hâlâ öyleyim. Hâlâ foruma girince son yazdıklarınızı kontrol edip yeni bir şey öğrenebilir miyim, diye bakiyorum. Eğitici ve mizahi ve insanî yönünüzü çok takdir ediyorum ve forumdan uzak kalacağınız için üzülüyorum. İçimi döktüm abi. Saygılar..

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 130/153 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •