Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 156 madde; 41 - 48 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. İmam pamuğu tikti bizde yolladik

yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    cefaks kapalı tahtada alan yok satan yok ne takası yazıyon kardeşim.

3. Hiç kimseler kalmadı galiba. Hala iflas etmediğine göre yıl sonuna kadar birşeyler olması gerekiyor. Bankalara bedava vermez herhalde.

4. Bu adam ne yapmaya çalışıyor zaman daraldı hiç haber yok

5. Ne zamani

yatırım tavsiyesi değildir.

6. aloğlu binbir numara çevirip malı kendi firmasına sattı, alacakları alamıyorum diyerek şaibeli bir şekilde üretimi durdurdu. mahkemeler den hiç ses yok, spk nerede, icraya verenleri icracı bankalar aracılığıyla bertaraf ederek icra satışını durdurup 2017 yılının sonuna kadar 40 milyonu faizi ile ödeyerek aloğlunun önerdiği üçüncü kişilere satış anlaşması yaptı, bankalarda spk da bu şaibeli duruma neden ses çıkarmaz. halka açık bu şirket batmışsa ihale ile arsasının satılması gerekmezmi banklara ve spk buna nasıl göz yumar alaoğlu kendini kurtarıp kendinin kendine borcunu ödemeyecek ama ama arsayı kurtarmaya çalışacak ey adalet nerdesin BU benim düşüncem YTD.

7. Rahmetli Demirel 24 Saat çok uzun bir süre, durun bakalım sabah ola hayrola derdi. Daha önümüzde 3 ay var mutlaka bir gelişme olacak. İnşaallah biz küçük yatırımcılara göre hayırlı bir gelişme olur. YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by yesil05 Yazıyı Oku
    aloğlu binbir numara çevirip malı kendi firmasına sattı, alacakları alamıyorum diyerek şaibeli bir şekilde üretimi durdurdu. mahkemeler den hiç ses yok, spk nerede, icraya verenleri icracı bankalar aracılığıyla bertaraf ederek icra satışını durdurup 2017 yılının sonuna kadar 40 milyonu faizi ile ödeyerek aloğlunun önerdiği üçüncü kişilere satış anlaşması yaptı, bankalarda spk da bu şaibeli duruma neden ses çıkarmaz. halka açık bu şirket batmışsa ihale ile arsasının satılması gerekmezmi banklara ve spk buna nasıl göz yumar alaoğlu kendini kurtarıp kendinin kendine borcunu ödemeyecek ama ama arsayı kurtarmaya çalışacak ey adalet nerdesin BU benim düşüncem YTD.
    Değerli kardeşim,Türkiyede hangi adaletten bahsediyorsunuz adaletmi kaldı kim kime dum duma derler ya hani Levent Kırca'nın da dediği gibi..Hüküetin en iyi yaptığı şey vatandaşı şirket sahiplerine soyup soğana çevirtmek özelliklede şirketlerin içini boşaltırıp sonrada hileli iflas etmelerine göz yummak vatandaşları mağdur etmekte üstlerine yok en iyi yaptıkları şey bu sonrada al bir oyunu git diyorlar utanmadan sıkılmadan Allahtan korkmadan..Benim bildiğim tahtası kapalı bir ton şirket var (Lio yağ sanayi,Ünal tarım,Memsa,ÇBS boya ,ÇBS printaş vb. gibi) malesef giden geri gelmiyor ..Bir zamanlar kapalı şirketler tekrar borsaya kote olacak diye Ak parti hükümetlerinin yalanlarını hatırlıyorsunuz hani açıldımı kocaman bir hayır..UNTAr şirketini içini (8 milyon dolar )boşaltıp şirketi ve yatırımcılarını zarara uğratan Yaşar Ünal ve Oğlu Latif Ünal hani yargılanıp tutuklandımı namussuzlar bilakis Spk,Ak parti ve yargı tarafından korundular hala daha korunuyorlar spk tarafından mahkemeye verildiler sonuçkocaman bir hiç..Hırsızlık yapanın yanına kalıyor malesef el ele kol kolalar güzel ülkem kokuşmuş gariban insanım mağdurlarda her zaman olduğu gibi soyuluyoruz...ytd..

Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •