Sayfa 15/20 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 156 madde; 113 - 120 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Benim 36000 lot var.mesaj kutusuna yazabilirsin.neler yapabiliriz.

2. bir kaç avukat ile görüştüm 5-10 kişi toplanırsa dava açabiliriz dedi. ancak yüklü miktarda lot varsa anlamı olur dedi.
    bende de 36K var, bu adetlerde 2-3 kişi daha bulabilirsek toplamda 150K yapar.
    telefon numaranızı yazarsanız sizinle iletişime geçebilirim.

Sn beylerbeyi telefon numarasını forum mesaj kutusuna yolladım.arkadaşlar öyle oturup üzülmekle bir şey olmaz.birlik olup ne gerekiyorsa yapalım.tüm hukuki haklarımızı zorlayalım.ytd

4. Bende yazdim Beylerbeyine bakalim bi gelişme elde edebilecez mi

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Erol Bey,
    sizin lot sayınız nedir?

6. arkadaşlar,
    aslında durum şöyleymiş bu gibi durumlarda ne kadar hızlı davranılırsa o kadar hızlı sonuç alınabiliyormuş.
    sonuçta dava açılacak ve alacaklar listesinde sıraya girilecek, ama tabiki firmanın o kadar çok borcu var ki, (vergi, sgk,kredi,personel,cari borç vs.vs.) ama yinede avukat birşeyler çıkabilir dedi, denemekten ne çıkar zaten şuan sıfırdayız.
    ben yeterli çoğunluk sağlanınca bilgilendirme geçeceğim, çünkü avukat 5-10 kişi arası toplanıp ufak bir toptantı yapıp konuyu öyle değerlendirmek istediğini söyledi, ama ufakta olsa bir ışık olabilir dedi, ayrıca alacağı komisyondan dolayı ne kadar hacim olursa o kadar asılır davaya, mesala benim maliyet 2,18 lerde sizlerin maliyetleri nedir acaba 1M yakın hacim yakalayabilir miyiz?

7.  Alıntı Originally Posted by BEYLERBEYİ Yazıyı Oku
    Erol Bey,
    sizin lot sayınız nedir?
    80bin

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Benimlede iletisime gecebilirmisiniz 9500 lotum var

Sayfa 15/20 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız