Sayfa 17/20 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
Arama sonucu : 156 madde; 129 - 136 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ysf49 Yazıyı Oku
    Geçen gün fabrikayı aradım.şebnem hanımla uzun bir görüşme yaptım.her gün Öglene kadar oradaymış.5-10 kişide idare binada çalışıyormuş.siz ve spk nın belirttiği 5 kişiye dava açacağım dedim.hakkınız dedi .eğer elimdeki hisseleri alacak birisi olursa tlfonumu verdim.sedat ve karısı gayet lüks içinde yaşamına devam ediyor,batan adam böyle yaşarmı dedim oda cevaben bir evi ipoteklimi neymiş onu kurtarana kadar canım çıktı o sıkıntılı süreçte beni bile aramadı dedi.sonuç olarak iyi bir avukat tutup gerekirse hisse parasının hepsini verelim yeterki alın terimizi bunlara yedirmeyelim.bu arada mudanyalı ve watsap grubunu bilen varsa paylaşsın.bizde gruba katılalım.ytd
    Bu Şebnem'de kodesi boylayacak. Kendi dötünü kurtarsın, Sedat p..ini kurtaracağına

2. Sedat Aloğlu;

FENİŞ TİCARETE kaça kaça verdiğin (kaçırdığın) 167.000.000 TL

Hileli iflas için miydi ?

İflas alacaklı sırasında sıradaki hacizciler o paraya dokunmasın diye kurtardığın para değil mi ?

Herkes bıraksa ben bırakmam.

3. Sedat Aloğlu;

FENİŞ TİCARETE kaçırdığın 167.000.000 TL

Hileli iflas için miydi ?

İflas alacaklı sırasında sıradaki hacizciler o paraya dokunmasın diye kurtardığın para değil mi ?

Herkes bıraksa ben bırakmam.

4. DMISH sayfasında hissedarlar birleşip şirketin sahibinin elinden A grubu imtiyazlı payları almış ve yönetimi ele geçirmişler. Bizde bu Sedat Aloğlu'nun elinden şirket yönetimini devralabiliriz. DMISH'in toplam borcu 11 milyon TL ancak arazi vb. varlıklarının değeri 60 milyon TL. Hissedarlar yönetimi ele geçirmiş. Bizde burada aynısını yapacağız. Önce kaçırılan 157 milyon tl'yi alacağız sonra şirketi faaliyete geçireceğiz.

borsa dışında son altı ayda alan satanlar.

8. DMISH sayfasında hissedarlar birleşip şirketin sahibinin elinden A grubu imtiyazlı payları almış ve yönetimi ele geçirmişler. Bizde bu Sedat Aloğlu'nun elinden şirket yönetimini devralabiliriz. DMISH'in toplam borcu 11 milyon TL ancak arazi vb. varlıklarının değeri 60 milyon TL. Hissedarlar yönetimi ele geçirmiş. Bizde burada aynısını yapacağız. Önce kaçırılan 157 milyon tl'yi alacağız sonra şirketi faaliyete geçireceğiz. Şirket imtiyazlı payları için hissedarlardan oluşan bir heyet kurup şirketi devralacağız. Sonrası tamamen bizim yönetim anlayışımız ile şekillenecek. Bahsettiğim işlemleri gerçekleştirmek üzere SPK mevzuatına göre hareket edilecektir.

Sayfa 17/20 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •