Sayfa 14/20 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 156 madde; 105 - 112 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. merhabalar,
    dün spk bülteninde ilgili kişi ve kişilere dava açılabileceği ile ilgili duyuru yapılmış halen forumda olan var mı?
    toplu dava açılabilir. dönüşlerinizi rica ederim.
    not: dün akşamki SPK bülteni

2.  Alıntı Originally Posted by BEYLERBEYİ Yazıyı Oku
    merhabalar,
    dün spk bülteninde ilgili kişi ve kişilere dava açılabileceği ile ilgili duyuru yapılmış halen forumda olan var mı?
    toplu dava açılabilir. dönüşlerinizi rica ederim.
    not: dün akşamki SPK bülteni
    Bir yorumu olan veya toplu dava konusunda fikri olan yokmu arkadaşlar?

3. Toplu dava konusunda ne yapabiliriz?

4. bir feniş grubu vardı, tüm mağdurların toplandığı whatsapp grubu o kişilere ulaşabilsek belki yol alabiliriz.

5. nasil dava acilacagi hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olsun yanina birakmayalim bunlarin

Geçen gün fabrikayı aradım.şebnem hanımla uzun bir görüşme yaptım.her gün Öglene kadar oradaymış.5-10 kişide idare binada çalışıyormuş.siz ve spk nın belirttiği 5 kişiye dava açacağım dedim.hakkınız dedi .eğer elimdeki hisseleri alacak birisi olursa tlfonumu verdim.sedat ve karısı gayet lüks içinde yaşamına devam ediyor,batan adam böyle yaşarmı dedim oda cevaben bir evi ipoteklimi neymiş onu kurtarana kadar canım çıktı o sıkıntılı süreçte beni bile aramadı dedi.sonuç olarak iyi bir avukat tutup gerekirse hisse parasının hepsini verelim yeterki alın terimizi bunlara yedirmeyelim.bu arada mudanyalı ve watsap grubunu bilen varsa paylaşsın.bizde gruba katılalım.ytd

7. Merhaba, SPK bültenine istinaden işlem yapan, yada yapmayı düşünen var mı? Bu işin Olabilirliği konusunda toplu hareket edilebilir mi?

8. selamlar,
    bu foruma giren arkadaşlar var ise lütfen telefon numarasını ve ellerindeki lot adetlerini yazsın bir kaç avukat ile görüştüm toplu dava daha etkili oluyormuş.
    en azından 5-10 kişi olsak toplu dava konusu yapabiliriz. Lot sayısı ne kadar çok ise avukatlar o kadar olumlu bakıyor malum komisyonları artıyor. haberlerinizi bekliyor olacağım.
    kalın sağlıcakla,

Sayfa 14/20 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •