Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130
Arama sonucu : 1037 madde; 1,033 - 1,037 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by remy Yazıyı Oku
    Hissede eski olanlar cevaplayabilir mi rica etsem? Bu hisse bilançoları olumlu fiyatliyor mu. Bilanço beklenti üstü artı gelirse mesela geçmişte bilançoyu olumlu fiyatladi mı??
    Bazı hisseler var bilanço olumlu gelir ertesi gün hooop aşağı..
    Genelde bilanço sonrası olumlu olumsuz fiyatlar. Güçlü bilanço geldiği zaman yukarı yönlü güzel performans gösterdiğine defalarca şahit olduk. Tersi durumda da sert fiyatlamalar oluyor tabiki.

Kişisel fikrim ilk çeyrek 200 civarı ciro, 40-45 mio esas faal kârı ve 20-25 arası net kar olumlu fiyatlanir. Kendi kanaatim de bu rakamlara yakın. Zira son çeyrekte yüksek faizli kredi kapamaları nedeniyle net kar biraz gerilemişti. Bu çeyrek daha düşük faizler kaynaklı finansman giderlerinin düşmesi beklenebilir. Sonuç olarak da net karlılık geçen yılın aynı çeyreğine göre güçlü gelecektir düşüncesindeyim.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 190725 Yazıyı Oku
    Genelde bilanço sonrası olumlu olumsuz fiyatlar. Güçlü bilanço geldiği zaman yukarı yönlü güzel performans gösterdiğine defalarca şahit olduk. Tersi durumda da sert fiyatlamalar oluyor tabiki.

Kişisel fikrim ilk çeyrek 200 civarı ciro, 40-45 mio esas faal kârı ve 20-25 arası net kar olumlu fiyatlanir. Kendi kanaatim de bu rakamlara yakın. Zira son çeyrekte yüksek faizli kredi kapamaları nedeniyle net kar biraz gerilemişti. Bu çeyrek daha düşük faizler kaynaklı finansman giderlerinin düşmesi beklenebilir. Sonuç olarak da net karlılık geçen yılın aynı çeyreğine göre güçlü gelecektir düşüncesindeyim.

Teşekkürler sağolun.

3.  Alıntı Originally Posted by 190725 Yazıyı Oku

Benim beklentim de bu şekilde...düşen döviz açık poz beeyaz eşyadaki üretimin ilk çeyrek artması kâr rakamını artırır diye bekliyorum ama bizim beklentimiz yetmiyor ayrıca şirket çok ketum pek haber yollamıyor me aldı sattıyı bilançoda bile göremiyoruz. Cironun ne kadarı savunma me kadarı kart üretimi ne kadarı telekominasyon üretimi ve bakım hizmetleri belirsiz.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 210-220 milyon TL ciro ve 30 +- 5 milyon TL net kar bekliyorum. Bilanço sonrası yeniden zirve denemesi yapacaktır.

2020 yoku için ise 920 milyon TL ciro ( usd TL 6,50 ort) ve 140 milyon TL +- 10 net kar bekliyorum.
    Bol kazançlar.

5. Ortaklar emeğinize sağlık....bayramınız mübarek olsun

Sayfa 130/130 İlkİlk ... 3080120128129130

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •