Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 439 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Karelden daha kurumsal ve yatırımcı dostu şirketler var. Şirket özelinde bu kadar ketum olunmaz. Ketumluk yatırımcıyı korumak anlamında söyleniyorsa, biz o yollardan çoktan döndük.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Hisse araştırmalarıma tekrar başladım..
    20 de olsan artık çok bir önemi yok. Gönül kırgın..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Hayırlısı olsun

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. 3 yıldır hissedeyim. Karel bu hareketleri hep yapıyor. Yükselirken de duserkende bant aralığını çok geniş düşünmek lazım.

Ne yazikki tam kurumsallaşmadi. Hisseden vazgecmedin ama asla tüm portfoyude baglamadim. Rahat olmak lazım.

5. Bilançoda 95 milyon gelirse kağıdın tepkisi ne olur sizce? olumsuzu sattıkmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Saatliklerin düzelmesi için 16 üzerinde kalmalı 13,64 altı saatlik kapanışlar hiç iyi olmaz daha sağlıklı grafikler için haftalık ve aylıklara bakmak önemli

Yatırım tavsiyesi değildir haaaa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. kandırdılar resmen kar ayagına. cacık olacagı yok bu kriz ortamında altın dolar ucmusken

Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •