Sayfa 61/142 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1130 madde; 481 - 488 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Son düşüşten sonra fonların ilgisi çok yüksek hissede bgc nin alımı şahsen ben çok olumlu buldum

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Petkm tulum ve maske hammedesi tedarik ediyoruz dedi tavan oldu, Karel teknoloji hizmeti veriyoruz dedi hisse geri geri geldi.
    Tabiki Karel twiterdan verdi, Petkim haber olarak verdi. Endeksde kayıp yok ama hisse %2 ekside.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Karel için şu anda en önemli olay bence; bütün dünyada bu virüsten sonra uzaktan yapılan konferans görüşmelerinin ön plana çıkması eğitimin bile konferans görüşme ile yapılıyor olması. ABD de bu güne kadar çok fazla para kazanamayan eZuce şirketi, bu salgından sonra parıl parıl parlamaya başladı gibi.. Gün geçtikçe Dünyada ki çoğu şirket için konferans görüşme oldukça elzem belki de zorunlu olacak gibi. Bu olay bence Petkim in maske hammaddesi üretmesinden çok daha büyük boyutlarda bir şey.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. yuzde 6 nedir ya. Sizin yapacağınız işin ben

5. % -6 nedir arkadaş bu kadarı yeter artık, çok ayıp!

6. Tepkiler aynı 🤣🤣
     Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    yuzde 6 nedir ya. Sizin yapacağınız işin ben

7. Alcatel 10, 10 giderken ardından baktıran kağıt, alcatel düşerken onunla düşme yarışına girdi.

tepki hareketi fiyat olarak 9.30 dan başladı 14.30 da son buldu... ortalama fiyatı 12 tl gibi....

Sayfa 61/142 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •