Sayfa 912/918 İlkİlk ... 412812862902910911912913914 ... SonSon
Arama sonucu : 7340 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kıyma bize Kar Adam...
    Sn Bawer ;Tamam,uğursuz olduğumu biliyorum da,Bu karolini uyandırmak için,Senin başka fikrin var mı.?

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Bawer ;Tamam,uğursuz olduğumu biliyorum da,Bu karolini uyandırmak için,Senin başka fikrin var mı.?
    Yok yok espiri yaptım hocam, uğursuzluk falan hikaye, genel olarak sıkıntıya fazla gelemiyorsun, bekleyemiyorsun, tabi ki geçerli sebeplerin de var, bekletmeden kimseye ekmek yedirmez tahtacılar. Şu satın alma ve bedelli hengamesi nedeniyle önümüzü göremiyoruz, hisse o yüzde geri geri geliyor, bir netleşsin hele.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yok yok espiri yaptım hocam, uğursuzluk falan hikaye, genel olarak sıkıntıya fazla gelemiyorsun, bekleyemiyorsun, tabi ki geçerli sebeplerin de var, bekletmeden kimseye ekmek yedirmez tahtacılar. Şu satın alma ve bedelli hengamesi nedeniyle önümüzü göremiyoruz, hisse o yüzde geri geri geliyor, bir netleşsin hele.
    Evet,Sıkıntıya ve beklemeye gelemiyorum..Hele ki abidik gubidik kağıtların uçtuğunu gördükçe,Bendeki kağıdın da kış uykusunda zararda yattığını gördükçe sinirlerim bozuluyor..Ha,şanssızlık ve uğursuzluk tarafım da var,bu da bir gerçek.Konu ile ilgili ,Bir çok örnek sayabilirim..
    Tahtacıların,Ortaklarını süründürmeden ekmek yedirmediklerini biliyorum ve Bu Karolinin Geçen yıl Bedelsiz bölünme döneminde yaşadım..Sanırım,2-3 ay 8.60 tl civarın süründü,bende 9.40 civarından çıktım..
    Bu Karolindeki satın alma işlerinin hisseye olumsuzluk veren yanını anlamadım...
    Şirkete finansal açıdan katkı yapacak ise,Hisse fiyatının 13.35 TL de olması tuhaf...
    Yerimizi alalım,İzleyelim bakalım.
    Bir karayel Rüzgarı esip,Karolinin etekleri uçuşacak mı.?:-))))

4. Ortaklık Mevcut Sermaye
    Yeni Sermaye Bedelli Sermaye Artırımı Bedelsiz Sermaye Artırımı Satış İç Kaynaklardan Kâr Payından Türü Öncü Girişim SermayesiYatırım Ortaklığı A.Ş.
    (1) 1.500.000.000 2.000.000.000 500.000.000 - -
    Nitelikli
    Yatırımcı
    1) Öncü Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) tarafından ihraç edilecek paylar Şirket’in mevcut ortakları (nitelikli yatırımcı sıfatı ile)
    Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. ile D Gayrimenkul Yatırımları ve Ticaret A.Ş. tarafından satın alınacaktır.

buradan ne anlamamız gerek https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2022&no=30

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haklısınız, 6 gündür soluksuz düşüyor, hem endeks hem de sektörden negatif ayrıştı, pek kimse de yok zaten, yatırım fonları ne istiyorsa o oluyor.
    Hep diyorum bu devir ve bedelli işi sonuçlanmadan sıkıntı devam.
    bunlar ilüzyondan ibaret hakikati ne zamana kadar fiyatlamıyacak...malın ederini biliyorsan sıkıntı yok..

6. tavan yapmaması için neden yok..

7. Bedelli onayı gelmeden git gellere devam gibi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bedelli onayı gelmeden git gellere devam gibi.
    Daha bedelli için başvurmadı bile nasıl onay gelsin...

Sayfa 912/918 İlkİlk ... 412812862902910911912913914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •