Sayfa 404/849 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 6786 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Mavi mi Siyah mı Yeşil mi ?

Bakalım patlayan balon nerede son bulacak, halen oldukça primli. Yeniler dikkatli olsun, bakmasınlar burada gazlayıp gözleyenlere.

Faizler artmaz ise 2018 de yaşadığımız krizin bin beteri yolda.

2. Sevgili Sertol İyi niyetinizden şüphem yok lakin gördüğünüz gibi maalesef çok üzüldüm ama zaman beni haklı çıkardı bu kağıdın bedel sizden başka hiçbir beklentisi yok bilanço gelse ne olur 500 milyon gelse ne olur adamlar çaldıktan sonra hiçbir bereketi olmaz ve gerçekten de olmuyor da

Ne kadar çaldıklarını göreceğiz bilançoda, eğer varsa.. Örneğin şu an kurdan 10 milyon tl den fazla kar yazdı.
    Dediğim gibi gelsin bakalım bilanço, beklentiden düşük gelirse size hak veririm hürmetler.
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize.
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sevgili Sertol İyi niyetinizden şüphem yok lakin gördüğünüz gibi maalesef çok üzüldüm ama zaman beni haklı çıkardı bu kağıdın bedel sizden başka hiçbir beklentisi yok bilanço gelse ne olur 500 milyon gelse ne olur adamlar çaldıktan sonra hiçbir bereketi olmaz ve gerçekten de olmuyor da
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Ne kadar çaldıklarını göreceğiz bilançoda, eğer varsa.. Örneğin şu an kurdan 10 milyon tl den fazla kar yazdı.
    Dediğim gibi gelsin bakalım bilanço, beklentiden düşük gelirse size hak veririm hürmetler.
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize.

Bak bakalım 2018 bilanço da karı 5 kat arttırınca ne olmuş sevgili kardeşim. Bilanço falan diyorsun da o dediğin likit ve temettü verimi yüksek sahibi dürüst olan şirketlerde iş yapar. Böyle kriz ortamlarında onlar bile iş yapmaz. Acemisin tamam ama tecrübelerden ders almalısın, yok illa bizim milletin genel huyu olan müsibeti yaşayıp tecrübe edeceğim diyorsan bil ki borsa da portföyünü geliştirmek adına asla fark yaratamazsın.

5.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Cevabı çok basit değil mi dolar çıkacak zaten adam niye satsın
    Sayın Kubilay gördüğünüz gibi şimdi sattıkları hisse TL lerini dolara çevirip çıkıyorlar

6. Sistematik riskler artiyor maalesef

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkesi kendi gibi görürmüş insan.. 18 karı sonrası 300 den 400 yapmış 2019 sonuna doğru, hemde kur krizi yaraları sarılmamışken rally başlamamışken
    .. Sakın periyotları karıştırıp cevap yazmayasın 18 karı 19 un başlarında gelir kaptan, yükselmesi zaman almış diyebilirsin ama düşmemiş.. maalesef senin adına üzülüyorum hatanı kabul etmiyor kendini geliştrmiyorsun yinede bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bak bakalım 2018 bilanço da karı 5 kat arttırınca ne olmuş sevgili kardeşim. Bilanço falan diyorsun da o dediğin likit ve temettü verimi yüksek sahibi dürüst olan şirketlerde iş yapar. Böyle kriz ortamlarında onlar bile iş yapmaz. Acemisin tamam ama tecrübelerden ders almalısın, yok illa bizim milletin genel huyu olan müsibeti yaşayıp tecrübe edeceğim diyorsan bil ki borsa da portföyünü geliştirmek adına asla fark yaratamazsın.

8. Peki kardeşim, senin gibilere laf anlatmaya çalışmakla kabahati biz işliyoruz.

Sayfa 404/849 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •