Sayfa 103/845 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Başından beri bu topikte görüşlerine en değer verdiğim kişilerden birisiniz umarım herkes için güzel kazançlar olur o bizi engelleyen kimdi sayın Rıc ismini şimdi hatırlayamadım onun için de bol kazançlar olsun kimse için kötü düşünmem o yüzden de şimdiye kadar hayat güzel geçti sağlıcakla kalın..

2. Twitter da ki üstayt ların da sesi kesildi. Şovv yapan. Yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Deniz yine almaya başladı, alışlarını cıtıbank takasına yolluyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Deniz yine almaya başladı, alışlarını cıtıbank takasına yolluyor.
    Takas atabilirmisiniz arkadaşlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,068

Sabahki dostlardan kimse kalmamış!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Deniz görevine devam ederse günü güzel kapanışla kurtarırız
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8. Bu arada bir anlamı var mı bilmem ama benim çok dikkatimi çektiği için yazıyorum, Malum devlet temettüleri %25 ile sınırlandırdı, bu oranı aşan tüm şirketlerde %25 e çekti temettülerini. Kartonsan da malum 25 i aşan temettü açıklamıştı, fakat genel kurula az bir zaman kalmasına rağmen halen 25 e çekmedi! Belki de bu hafta çeker ancak neden genel kurul yaklaşmışken halen çekmedi anlamadım

Sayfa 103/845 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •