Sayfa 144/845 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
     Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    Baya zıplayan olmuştur bugün, ziyaretçi sayısı artmış..
    asıl zıplama yakında olacak sanırım başta paka asile olmak üzeretabi dönükkasmazsa
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    kent gıda 481 mil özkaynak ve 28 milyon sermayeye sahip olmasına rağmen
    7,3 milyar tl piyasa değeri üzerinden 300 fk ile yani 300 yıllık karından işlem görüyor..
    bugün bu fiyatta o şirketi alan 300 yıl sonrasına kadar edeceği karları peşinen almış oluyor ki böyle kerizler varken bu fiyata bende patron olsam bedelliyi geçirirdim..
    kartonsanın bedelsiz yerine bu fiyatta okkalı bir bedelli yapmasını çok isterdim..ama yapmaz çakal
    bu pd den nominal 1 liradan şirkete ortak edecek olsa donumu satar bedelliye katılırdım
    nerde o günler cocu
    Halka açıklığını biliyonmu?Biliyon tabiki değilmi?

0,54

170 den aldım 300 lerden vermiştim.

Şimdi izlemedeyim. belki 10 yıl sürebilir.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    garantideki kaç yıllık yatırımcı acaba?bir daha o lotları rüyanda göreceksin gibi
    http://share.matriksdata.com/share.a...05121715102024
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. ...Deniz deki vatandaş(Patron kurumu) hep bu saatler sahne alıyor nedense...Ouvertürler,çorbacılar,atlayn zıplayanlar sahneden inince

Assolist sahne alınca müzik başlıyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
     Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Deniz deki vatandaş(Patron kurumu) hep bu saatler sahne alıyor nedense...Ouvertürler,çorbacılar,atlayn zıplayanlar sahneden inince

Assolist sahne alınca müzik başlıyor...
    sevgili Anatolien şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmezSevgi ve saygı ile!

6. Bu işlem hacmine Tavan yakışır..

7. ...Belliydi sahne alışından)))Assolistin...

8. Temettü % 10 diyor % 3.45 yatırıyor patron geri kalan parayı Corona mağduru Amerika’ya mı bağışladı hayırdır birazını da İspanya ile İtalya ya verseydi

Sayfa 144/845 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •