Sayfa 155/849 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 6790 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Düşük kapatmasın diye 455 iken 452.5 a 50 lot alış koydum adam ona bile verip daha aşağıdan kapattı pesssss....

2. 452.20 kapattı Karton 14 Mayıs 2020 Perşembe günü. Dolar 6.95 te ve Endeks de 99.000 civarında. Altın 387.00 lerde.

Altın gr. İle Karton u karşılaştırırım kendimce. Bazen Altın yukarda oluyor, bazen de karton. Bugün itibariyle Karton yukarda işlem görüyor.

Bugün 450.00 civarında işlem gören bir Karton vardı. 417.00 TL de desteği var.
    Şimdilik bu aralıkta dalgalanıyor.
    2020/3 aylık bilançosu henüz gelmedi. 01 Haziran 2020 ye kadar açıklaması gerekiyor. Bu sene virüs dolayisı ile ertelendi. Bekleyip göreceğiz.

Karton sağlam bir hisse. Yatırımcısı bu kağıdı tanırsa iyi para kazanabilir. Dònemlerini bilmek lazım tabiki.
    Benim tespit ettiğim noktalardan birisi de şu, genelde Ağustos ayında diplerde oluyor. Bu senede 14-22 Ağustos 2020 de yine diplere düşmesini bekliyorum. Bakalım nolacak?

Herkese bol kazançlar dilerim.

3. Dünyanın en büyük perakendecisi Walmart, koronavirüs salgını sonrası ibreyi Türkiye'ye çevirdi. Plastikten ambalaja ve gıdaya kadar onlarca firma şimdiden Walmart'a satış yapmaya başladı. Çin'den mal alımını azaltan perakende devi, siparişlerinin bir bölümünü Türkiye'ye kaydırdı.
    Kaynak: a haber internet sitesi

Uzun vadede batılı ülkeler Çin yerine Türkiye gibi ülkeleri tercih edecektir. Bunun ülkemize ve özellikle bazı sektörlere çok olumlu etkisi olur..

Tabi herşeyden önemlisi inşallah en kısa zamanda tüm dünya bu virüs ten kurtulur...

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Kent in rüzgarı hiç etkilemedi.ama Konya ser.art. açıklasaydı mutlaka etkilerdi, ama Kentçiler işleri bitince buraya uğrayabilirler

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tek kağıt sıkıntı her zaman Onun yanında Çimbeton da vardı ve 50 lerde döküldüm onda da zarar var bilançoda oda roket

71 TL olmuş.YTD

Bugün tavan olan INDEKS de elimde

Evet kredili işlem riskli YTD.

Kartoncu karektersiz.

geçmiş yıllarda 38 milyondan 118 milyona çıktı kar bir bok olmadı.

Lakin bumkaıtta da alacağımı alana kadar buradayım.YTD

10 yıl bekliyene kalan 4 yıl ne ki.

Birde kamuda para kalmadı bir şekilde dağıtılmayan karlar yada başka eyler için vergiler çıkarılacaktır.

Net aktif gibi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Biz kapanırken dow eksi 1 dax yüzde 3 eksiydi.Şimdi Dow artıya geçti dax eksi 2 kapadı bu durumda dow da bu şekilde kapanırsa yarın tekrar endeks 100 bin üzeri çıkarız.Karaktersiz ne mi yapar bilemem ama bana o son dakikada verdiği lotları da en az 10 lira üzerinden ona teslim edeceğim...

6.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Biz kapanırken dow eksi 1 dax yüzde 3 eksiydi.Şimdi Dow artıya geçti dax eksi 2 kapadı bu durumda dow da bu şekilde kapanırsa yarın tekrar endeks 100 bin üzeri çıkarız.Karaktersiz ne mi yapar bilemem ama bana o son dakikada verdiği lotları da en az 10 lira üzerinden ona teslim edeceğim...

hehehehe bak ne güzel alıştın para kazanmaya
    şimdi o düşünsün
    onu onun silahıyla vurmayana bu alemde rahat yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Az insan çok huzur

7. sayın rıc yapabilir mi bilmiyorum ama Trump Çin ile tüm ilişkileri kesmeyi düşünüyormuş bu durumda sıfırlayamasa bile bir kısmı olsa dahi bizim ülkeye kaysa seyrele cümbüşü...Bu arada son dakika Reuters açıkladı swap işi tamam galiba buda doğru ise yarın güzel olur..

Sayfa 155/849 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •