Sayfa 16/843 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 6743 madde; 121 - 128 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar ne desteği bu havada destek mi olur diğer kağıtlar en azından primlilerdi düştüler şimdi orimsizlernbu 5 yıl öncesi değerinden de düştü..Bu patron şimdi bu fiyatlardan geri alım yapmayacakta nereden yapacak acaba biri bana anlatsın
    Olur, bak o destekte tutunuyor, haa ben kendimi de batıracağım der de satarsa yeni destek buluruz, merak etme sen.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2. 287 desteği...

3. 280 desteği...

4. Kusura bakmayın ama sizin bu kağıt ile ilgili bugüne kadar hiçbir tahmininiz tutmamış hatta ters indikatör denmiş size bugün destek terimini kullanarak bunu tescil ettiniz..Dünya modern dünya böyle günleri hiç yaşamadı neyin desteği direnci ne yorumu fiyatı bırakın Allah aşkına

5.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın ama sizin bu kağıt ile ilgili bugüne kadar hiçbir tahmininiz tutmamış hatta ters indikatör denmiş size bugün destek terimini kullanarak bunu tescil ettiniz..Dünya modern dünya böyle günleri hiç yaşamadı neyin desteği direnci ne yorumu fiyatı bırakın Allah aşkına
    Boşver ric , pardon lalezar , isteyen okusun. sen engelle beni.

6. Bakın benim adım rıc falan değil inanmıyorsanız yazarsınız hisse net yönetimine size cevap verirler.Ben yeri geliyor sayın rıcı de eleştiriyorum kimseyi engellemem her fikir benim için değerlidir lakin insanları yanıltıcı rakam vermek hele bu havada çok yanlış!!! Yeri gelmişken Sayın rıcın hissesi yokken buraya yorum yazması ve kısa bir süre önce kötülerken şimdi övüyor olması da onun da kafasının karışık olduğunu görüyorum son cümle ve anladığım kendim dahil biz hiçbirimiz borsadan bir ... anlamıyoruz

7. lalezar boşver çoluk çocuğa cevap verip kendilerini birşey sandırma
    benim kötüleme değilde ağır eleştirim diyelim istersen
    malumun şirketin faaliyet alanını ve sektörünü her zaman övdüm
    bu şirket temel olarakta sektör olarakta bilanço olarakta tam bir kale
    borsada bir çok şirket en kötü krizde batabilir
    ama bu şirket batmaz
    insanlar yemek yedikçe ilaç aldıkça sigara içtikçe bu şirketin ürettiği karton bu ürünlerin dışını kaplayacak

bugünlerde biraz daha övgüyü öne çıkartmamın sebebi sert değişen yerel ve küresel tüketim şartları sebebi ile
    insanlar artık yemeklerini eve söylüyor alışverişini online internet üzerinden evine getirterek yapıyor
    tüm bu siparişlerin ambalajınıda ben yapmayacağım hak verirsin
    işte benim birkaç gündür dikkat çekmtiğim husus tam olarak bu
    ve bunlar artık yerleşik yeni tüketim düzeni halini alacak dünyada
    merak etmeyin bir süre sonra anlarsınız kartonun edeceği karları gördükçe

bugün kimsenin psikolojisi bu söylediklerimi anlayıp gereğini yapacak güçlülükte değil farkındayım
    ama neyin ne olduğunu bilip fiyatında gebermesini pusuda bekleyen belli ki birileri varmış
    ve o birileri bak nasılda aç timsah gibi ağızlarını açmış tahtada mal bekliyor
    tarihe bir not olarak imajını aldım paylaşıyorum
    ileride nasip olursa bu mesajı alıntılayıp birlikte değerlendiririz

Az insan çok huzur

8. 500 lirada 282 liraya dusen. Fiyat olarak cazip yerlerde. Sirket mali topladigindan tahtada kait yok. Temettusu guzel. Sektoruyse 10 numara. Samimiyim cok arastirdim 10 numara is yapiyor karton. Caxip bir iskolu. yakinda genel kuruluda vardir bunun. Aslinda fulluycem de baska senetlerimde cok dustu. Dagitayim diyorum portfoyu. Ama daha duserse fullerim. Portfoyumde en cok buna guveniyorum

Sayfa 16/843 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •