Sayfa 161/845 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Çok değerli ve senette çok tecrübeli kardeşlerimin patron ve avanesi konusunda yapmış oldukları yorumlara çok teşekkür ediyorum.Ve artık bu senedi yatırım senedi olarak değil, oynaklığından dolayı sadece trade senedi olarak görüyorum.
    Ve aslında fabrikanın değeri hakkında yapmış olduğum hesaplamaların da burada bir anlamı olmadığını da anladım.Öyle ya,sadece gerçek değeri ucuz olan Kartonsan mı? Bugün BUCİM'in piyasa değeri de gerçek değerinin altıda biri ama Onun da patronu Karton'un patronu gibi söylenecek her kötü söze layık bir şahıs.

DEĞERLİ KARDEŞLERİM; Gördüğüm kadarıyla burayı okuyan epeyi kardeşim var.Faydalı olur düşüncemle bir uyarıda bulunmak istiyorum.
    Şu an eşim ve ben Covid-19 hastasıyız.Hastanede korkunç ıstıraplarla tedavi gördük ve eve gönderildik ve bu ıstıraplar evde de devam etti.Hastalığı evinde yalnız yaşayan kayınpederimizi evimize aldığımız zaman ondan kaptık.Evinden hiç dışarı çıkmayan kayın pederimin karşı komşusu karı koca Covid olmuşlar ve kadın sık sık kayınpederin kapısını çalarak kapıdan sohbet etmiş ve kayınpeder virüsü kapmış. Hastalığı kaptığını anlamadan eve getirince de eşimle ikimiz de ondan kaptık.Kayınpeder bize geldikten 8 gün sonra nefes alamama problemi sebebiyle acilen Maltepe Medical Park hastanesine yatırdık ve 8 gün içinde vefat etti.
    Biz eşimle evin ayrı odalarında hala hastayız ve virüsün sebep olduğu akciğer inflamasyonu, damarlara saldırması sebebiyle vücüdun histamin üreterek müthiş damar genişlemesi yapıp damarlardan deri altına sıvı gitmesi sonucu oluşan ürtiker hastalığının tüm vücudu kaplayarak korkunç kaşıntılara sebep olması ve dahi virüsün özelikle bel kaslarını vurması sebebiyle kas ağrısından ağlayacak dereceye gelinmesi en belirgin yan etkileridir.Ve biz tüm bu etkileri şu an yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi,sağlık bakanı her gün test sayısını ve virüse yakalananları sayısını açıklamaktadır.Gerçekte virüs taşıyanların sayısı belirtilen sayının onlarca katı üzerindedir ve bu insanlar en büyük bulaş sebebidirler.Zira birçoğunda semptomlar fazla belirgin değildir.Semptomların ağırlığı alınan virüs yükü ile de bağlantılıdır.
    Kimse ben gencim bana bir şey olmaz dememelidir.Herkes özellikle şu sıra D3 vitaminini düzenli olarak almalıdır.Nispeten yüksek doz C vitamini de yararlıdır.Ve özellikle herkesin hem spor yapması ve hem de sık sık nefes egzersizleri yapmasında büyük yarar vardır.Benim yaşımda (67) olan birisinin bu hastalıktan kurtulması çok zordur. Ben bu dediklerimi virüsü kapmadan önce hep yaptım.Belki de şu an bunun için yaşıyorum.
    Değerli kardeşlerim; hangi şartta olursa olsun,asla kimseyle nefes mesafesine gelmeyin.Asla gaflete düşüp karşınızdakinde virüs yoktur düşüncesine kapılmayın ve bu hastalığa yakalanmayın.Korkunç bir hastalık.Tedavi için verilen ilaçların bile yan etkileri insanı mahvediyor.İnanın hastanede Allahtan ölmeyi bile istedim.Ölü sayısı açıkl*****n kat be kat üzerinde.Örneğin;kayınpederin ölüm sebebini COVİD değil zatürre yazdılar ve kayıtlara girmedi.
    Kardeşlerime bir nebze faydalı olup hastalığa daha dikkatli yaklaşmalarını sağlayabildiysem bunu büyük mutluluk sayarım.
    Bu vesileyle tüm kardeşlerime selam ve sevgilerimi gönderiyor,hepiminize hastalıklardan uzak,sağlıklı ömürler diliyorum Allahtan.

2. Çok geçmiş olsun can kaybınız içinde çok üzüldüm 😔😔😔

3. Çok üzüldüm.

Önce başınız sağolsun

Sonrada size ve eşinize acil şifa diliyorum

Behzat abi başın sağolsun.

Çok geçmiş olsun ve acil şifalar tüm ailenize.

Faydalı bilgilendirmeler içinde teşekkür ederim.

Saygılar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2 yıllık alan verenler
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

5 yıllıklar
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

9 yıllıklar
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    sermaye arttırsada yabancı gelmez..

adamın niyeti hoş değil.

ancak ordan burdan birileri girmeye kalkar

onlarıda perişan eder.

tabi bence.
    İbretlik bir durum sen 2 milyonu biriktir sonra da birileri gelsin götürsün
    BİSTte en son bilançoyu açıklayan egeen bile bilançoyu Cuma gecesi açıklamış bu neden açıklamadı?Video tüm sermayesi düşük olup da Rabbena hep bana diyen patron ve patroncuklara gelsin bakınız bir virüsle dünyanın feleği şaştı sonra bu ihtiyarlar gibi 2 milyonunuz varken(insan üzülüyor bir yandan)ekmek alamayacak duruma düşersiniz alimallah!!2 milyonun var yaş 83 o saatten sonra o parayı yemezsen illa gelip biri yiyor
    https://m.youtube.com/watch?v=PYIDIc6lQho
    Son düzenleme : Filozof; 17-05-2020 saat: 13:49.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 161/845 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •