Sayfa 204/845 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. bu hisse yıllık 100 mly karda açıklasa o karı ky ile paylaşmıyorsa bilanço boştur

haa belki her çeyrek 100 mly açıklarsa o zaman bilançodan bahsederiz.

yoksa tek gerçek bedelsizdir

hemde yüklü bedelsiz

gerisi bence tırt

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    bu hisse yıllık 100 mly karda açıklasa o karı ky ile paylaşmıyorsa bilanço boştur

haa belki her çeyrek 100 mly açıklarsa o zaman bilançodan bahsederiz.

yoksa tek gerçek bedelsizdir

hemde yüklü bedelsiz

gerisi bence tırt
    Yuksek bdszin ne kadar belirsiz ise yuksek karin paylasmayacagi da o kadar belirsiz..bu isin ruhunda yuksek buyume ve kar vardir gerisi GK ve YK kararidir

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Bugün beni fena öptü 482 ortalama ile aldım bekliyorum..Cuma günkü tavandaki 18 bin lot nasıl yalansa bugünkü 20 bin lotta o kadar üçkağıt..Tek suçlu SPK patron işini yapıyor bu kadar sığ tahta olursa tabi adam da tahtada at koşturur..

spkya göre blanço için sanırım yarın son gün

5. Tahtanın sığ olması dahil bedelsiz vermeyip milleti peşinden sürüklemesi de dahil herşey patronun kurguladığı tezgah. Bu tezgahı kurmuş ve tuzaklamış ağını germiş örümcek gibi ağa sinek çekip midesine indiriyor işte. Adam bunu yıllardır yapıyor. Hemde kanuna uygun şekilde yapıyor. Kim ne diyebilir ki, yatırımcı akıllı olacak gelmeyecek bu tezgaha. O zaman maması kesilince hisseyi yatırım hissesi haline getirir belki. Ama ülkede kumarbaz ve kısa sürede zengin olma hayali kuran çok vatandaş var, sürekli bile bile bu tezgaha geliyorlar, o yüzden kendi düşen ağlamaz.

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Tahtanın sığ olması dahil bedelsiz vermeyip milleti peşinden sürüklemesi de dahil herşey patronun kurguladığı tezgah. Bu tezgahı kurmuş ve tuzaklamış ağını germiş örümcek gibi ağa sinek çekip midesine indiriyor işte. Adam bunu yıllardır yapıyor. Hemde kanuna uygun şekilde yapıyor. Kim ne diyebilir ki, yatırımcı akıllı olacak gelmeyecek bu tezgaha. O zaman maması kesilince hisseyi yatırım hissesi haline getirir belki. Ama ülkede kumarbaz çok, sürekli bile bile bu tezgaha geliyor, o yüzden kendi düşen ağlamaz.
    sanırım siz de hisse yok

7.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Bugün beni fena öptü 482 ortalama ile aldım bekliyorum..Cuma günkü tavandaki 18 bin lot nasıl yalansa bugünkü 20 bin lotta o kadar üçkağıt..Tek suçlu SPK patron işini yapıyor bu kadar sığ tahta olursa tabi adam da tahtada at koşturur..
    Cuma dahil bulaşan herkesi öptü, adam çok usta avcı. Makina gibi öpüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    sanırım siz de hisse yok
    2015 de kasnakladı bana bu şerro patron, o gün kasnakladığı 75 lot halen duruyor. 5 senede faiz+enflasyon maliyeti ile küllün zarardayım. Olmayacak hisseler ne fiyatlara gitti bu puşt halen buralarda. 1000 olursa belki zararım çıkar ama nerde o günler. 5 yıl önce karısı yaptı bizi anlayacağınız.

Sayfa 204/845 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •