Sayfa 230/846 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 6768 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Bedelsiz tek beklentimiz onuda elimizde patlatırlarmı?Bilemem.

Ne zaman olacağınıda bilemeyiz lakin önceki yıllardan artık daha yakın.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. çıkamayan hisse düşer de düşemeyen hisse çıkmaz mı ola acep.. :P
    hayat her daim sürprizlerle doludur bence.. seyredelim bakalım..

cümleten hayırlı bereketli kazançlar dilerim sevgili karton dostları..

3. Patron ve şükerası Deniz den geçen aylarda alıp yükselttikleri malları Yatırım Finans üzerinden yediriyor tahtaya. Biz yemeyiz de yiyene afiyet olsun.

Patron anam yollardır hep aynı aksiyonla balık avlıyorsun. Zokanı bile değiştirmeden nasıl kandırıyorsun balıkları vallahi pess. Ulan ne bereketli sularmış be, ne sazanı bitiyor ne kefali!

4. Sakın öyle sözler söyleme serkalgo sonra haftada bir uğrayanlar gelir kağıdı kötülüyorsun diye sana ne imalarda bulunur..Endeks nereye geldi bu hala aşağı düşsem diye bakıyor yarın tavan olup 500 olsa hemen ortaya çıkarlar laf çakmak için ama demezler ki zaten endekse ayak uydursa 500 olması lazımdı demezler burada aklı başında olan herkes zaten kağıdın ciğerini biliyor diğerleri zamanla öğrenir..Ben bedelsiz bekliyorum o yüzden satmıyorum tabi ki sadece bu kağıtta değilim yoksa herhalde kafayı duvardan duvara vuruyor olurdum

5.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sakın öyle sözler söyleme serkalgo sonra haftada bir uğrayanlar gelir kağıdı kötülüyorsun diye sana ne imalarda bulunur..Endeks nereye geldi bu hala aşağı düşsem diye bakıyor yarın tavan olup 500 olsa hemen ortaya çıkarlar laf çakmak için ama demezler ki zaten endekse ayak uydursa 500 olması lazımdı demezler burada aklı başında olan herkes zaten kağıdın ciğerini biliyor diğerleri zamanla öğrenir..Ben bedelsiz bekliyorum o yüzden satmıyorum tabi ki sadece bu kağıtta değilim yoksa herhalde kafayı duvardan duvara vuruyor olurdum
    Ya sn lalezar kim takıyor onları ya

Üç günlük bebeler amerikayı yeniden keşfetmiş gibi heyecanlı yazıyor, hisse gitmeyince haddi aşıp sağa sola sardırıyor, bir de çıkıp yatırımcılık ayakları yapıyor diye kaale alacak değiliz. Gitsinler kumda oynasınlar.

BULLSBREARS2016 Twitter hesabı 11 bin takipçili ve rasyonel vede iyi bir temel analizcidir
    reel sektörle de sürekli irtibat halinde dediğine göre, bunları paylaşmıştı...

Evet ambalaj sektoru ile beraberdim demin gelismelere sole covid sirasinda acayip artan siparisler normale donmus son 1 hfatadir subat rakamlarina donmus koli karton gene full devam ederoen oluklumukavva da fiyatlarda surekli dusus varmis orasi sikintili sadece...

karton oluklu mukavvaci degil koli karton isi full sadece mart 15 mayis 15 3 defa zam oldu kartonda fiyatalra +iki tanede pesin indirimlerde kisitlama +mayis ayinda iscilere 1000er lira ikramiye daha ne olsun)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    BULLSBREARS2016 Twitter hesabı 11 bin takipçili ve rasyonel vede iyi bir temel analizcidir
    reel sektörle de sürekli irtibat halinde dediğine göre, bunları paylaşmıştı...

Evet ambalaj sektoru ile beraberdim demin gelismelere sole covid sirasinda acayip artan siparisler normale donmus son 1 hfatadir subat rakamlarina donmus koli karton gene full devam ederoen oluklumukavva da fiyatlarda surekli dusus varmis orasi sikintili sadece...

karton oluklu mukavvaci degil koli karton isi full sadece mart 15 mayis 15 3 defa zam oldu kartonda fiyatalra +iki tanede pesin indirimlerde kisitlama +mayis ayinda iscilere 1000er lira ikramiye daha ne olsun)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeşim bu iş çalışmayla yada kâr ile olmuyorki?

Hala aynı yerdesiniz.

Şirketi buradaki arkadaşlar enazı 4 yıl en çoğu 12 yıl yada daha fazladır varlar.Tanırlar hisseyi

Götürse gider götürmezse böyle uyuz uyuz takılır.
    Çıkarım yada düşerim diyenlerin yani bu işi yapanların vicdanına yada dinine kalmışız.

Onun için yan dal hisselerlede uğraş verilmeli takılınmalı.

Enaz 6 yada 10 hisse YTD.

Ne içi boş karı olmayan nice hiseleri uçurdular.

Orayada bakıp moral bozulmamalı bazılarını üste para verseler zaten pörtföyüme almam.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Sevgili kardeşim çok değerli bilgiler veriyorsun kendi adıma teşekkür ederim lakin bu öyle lanet bir şekilde (borsada) idare edilip yönetiliyor ki fabrikanın bulunduğu yerden petrol fışkırsa nafile adamlar kağıt çıkmasın diye ne gerekiyorsa yapıyorlar bana biri lütfen açıklasın endeks çıkarken prim yapmamış kendi endeksinin gerisinde kalmış 7/24 full çalışıp sermayenin kaç katı kar yapan bir şirketin ve geleceğinde parlak sektörü olan bir şirketin hissesini neden satarsın

Sayfa 230/846 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •