Sayfa 234/849 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 6786 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bunu ciddi yazdıysan borsadan tez zamanda uzaklaş arkadaş, yabancının böyle müptezel bir hissede gölgesi bile vurmaz. Kademe yok, temettü yok, derinlik yok,....kahpelik çok. Yabancı mı gelir böyle tahtaya hey Allahım ya. Haaa cıtı takasında gördüğün hisselere bakıp yazdıysan o hisseler patronun Ceyman adalarında ki off shore hesaplarında sakladığı kendi hisseleri. Bilmiş ol, ol ki burada yazılıp çizilenleri hiç sanmıyorum ama belki anlarsın.

Yakında şaşırtacakmış mış, kusura bakma da sen kendin şaşırmışsın

Burası git gide komik olmaya başladı. Hayırlısı bakalım
    Hahaaaaahaaa Kahvemi, çayımı yudumluyorum; ekmek kağıda sarılıp satılacaktan buralara kadar gelmek eğlenceli olmuş..Sonraki level ben president presidentinizim, Ankaradakiler akıllı olsun olsa gerek..

2. Öyle şeyler yazılıyor ki komidinin de ötesinde sanki bilinçli bir planla yazılan şeyler Twitter’da da var london union diye birisi 15.000 takipçisi var patron adamı olduğundan şüpheleniyorum ona çok basit bir şey sorup örnek de verdim hemen beni engelledi..Niye!!! yok patronları iki senedir mal topluyormuş da mış mış mış o adamlar 10 senedir topladın zaten mal toplu bu tip adamlara çok dikkat etmek lazım..borsaya bu sene yeni gelen bir çok hesap var yazık oluyor..

3.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Su haliyle girmez tabi ama zorlanir ikna edilirse bedelsiz de yapar neden olmasin..imkansiz diye birsey yok..ne yazdigimin farkindayim merak etme sen..karsi tarafi tanimadan ahkam kesme..yeni degiliz buralarda

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Haha ya arkadaşım yeni değilim diyorsunda o yazdıklarını yeniler bile yazmaz yahu. Neyse bu şerro patrondan cidden korkulur, milletin hem parasını hem de aklını alıyor. İbretle şahit oluyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Öyle şeyler yazılıyor ki komidinin de ötesinde sanki bilinçli bir planla yazılan şeyler Twitter’da da var london union diye birisi 15.000 takipçisi var patron adamı olduğundan şüpheleniyorum ona çok basit bir şey sorup örnek de verdim hemen beni engelledi..Niye!!! yok patronları iki senedir mal topluyormuş da mış mış mış o adamlar 10 senedir topladın zaten mal toplu bu tip adamlara çok dikkat etmek lazım..borsaya bu sene yeni gelen bir çok hesap var yazık oluyor..
    Hepsi planlı hepsi oyunun parçası sayın lalezar. Dikkat ederseniz hisse 300 lerde ve dahi 300 ün altında iken korku pompaladılar, ne zaman ki 400 üstüne ve dahi 500 üstüne çıkarttılar bu seferde tam tersi tam gaz cesaret vererek pazarlamalara başladılar. Çok dikkatli olunması gerektiği düşüncenize aynen katılıyorum. Böyle zamanlarda gerçekleri söyleyenleri sevmiyorlar. Aslında kendi düşen ağlamaz, acımayacaksın ama öyle şeyler yazıyorlar ki vicdanı olan insan dayanamaz yani.

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Haha ya arkadaşım yeni değilim diyorsunda o yazdıklarını yeniler bile yazmaz yahu. Neyse bu şerro patrondan cidden korkulur, milletin hem parasını hem de aklını alıyor. İbretle şahit oluyoruz
    Buranin bickini sensin galiba..senin aklini almis burasi orasi kesin

6. Ulke bir kisinin iki dudagina bagli hale gelmis,rejim degismis birkac senede bu kici kirik sirketin patronu mu degismeyecek..degismeyecek diyorsan ne duruyorsun burada bas git!..kendi icinde celiski yasiyorsun..ne sirketler ne patronlar gorduk..tahta zaten kontrolunde mal toplu bedelsiz yapmasi ufkunu acar 3-5 ten kazanmaz uzun vadede kazanir..bunu gorecektir..ytdegildir

7. Yav he he, senin ilacın Ünal reyizde. Tüm sıkıntılarını tedavi eder. Devam et sen bu kafayla haydi byee sana

8. Rakamlarla konuş diyorsun sen kendine bir takım elbise almazsın eşin kendine birşey alsa bağırarak bu kadar pahalı ne aldın diye kızarsın ama iş bu kağıtta kaybettiklerine gelince sesini çıkarmazsın rakamlarmış bak bakalım dolar 5 yıl önce kaçtı altın ev fiyatları vs..Sen daha twettırda takipçi satın alma fake hesap nedir onu bilmezsin..Aç yazdıklarına bak 3 yıl önce de aynı şeyleri yazmışsın yazık sana

Sayfa 234/849 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •