Sayfa 247/848 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. hüloooooggg
    ulen geceden beri kulağım çınladı
    dedim ne ola ki şu forma girip bir bakam
    meğerse saygıdeğer lalezar kardeşim anmış beni
    eksik olmayasın lalezarım

arkadaşlar bu hissede benim kalma nedenlerimi çok defa yazdım
    tekrar etmeye gerek yok
    ha siz katılırsınız ya da katılmazsınız orası beni ilgilendirmiyor
    kazanıyorsanız sorun yok
    herkesin yoğurt yiyişi farklı
    aslolan kazanmak
    gerisi trashhhhh

haydi hayırlı traslar size
    hahahhahahahahahahahahahaha
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    abi sen ne kadsr kral bi kisiliksin...herkese cevap yazmayi da birakmiyosun...adanlar neler soluyor sen ama onkarin seviyesine inmiyosun...valla bravo....

kartonsani kotulemen lazim ki o sahislar mutlu olsun...cok ilginc...hem de cok...
    Uzun sure hisseden beklentiye cevap alamayinca hissedar da olsan boyle tepkiler oluyor kimi zaman..cunku iyi birsey yazdigin zaman manipule ettigini veya patronun adami fln oldugunu dusunuyorlar..tipik forum geyikleri..sasirmamak lazim..bir de sen yenisin sen eskisin muhabbetleri var ya..o beni benden aliyor..cayda dem askerde kidem vardir ya..burda da o sekil

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. 5 hazirandan beri 14 işlem günü ve devamlı geri giden bir kağıt. Endeks 100 içinde %12 ile en çok düşen kağıt. Olacak iş değil. Bu dönemde % 1 ve üzeri düşen kağıt sadece on tane. Bu haysiyetsiz onlardan biri ve ilk sıradaki. Ne talih ki ben de o tarihten beri almaya devam ediyorum.

4. Endeksin 15 bin puan artışına kayıtsız kalan sevimsiz hissemiz sevgili endeksimizin hafiften realize olmaya başladığı şu günlerde maşallah bu düşüş işi benden sorulur demek suretiyle bugün de endeksin 3 katı düşerek rüştünü ispat etti. Birkaç kopyala yapıştır sektör haberi koyan olsa da okusak fena olmazdı : - > ))

Kendi çapında Emek verip bilgi hiçbir beklentisi olmadan paylaşım yapan biri olarak faydalı linklerin kopyala yapıştır dahi olsa burda paylaşılmasını bende isterim sayın selkargo ya katılıyorum sonuçta farklı bilgilere ulaşmak için burdayız.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kendi çapında Emek verip bilgi hiçbir beklentisi olmadan paylaşım yapan biri olarak faydalı linklerin kopyala yapıştır dahi olsa burda paylaşılmasını bende isterim sayın selkargo ya katılıyorum sonuçta farklı bilgilere ulaşmak için burdayız.

O icimizdeki Irlandali olarak dalga geciyor aklinca sn Sertol..paylasmaya deger birsey olursa yazarim merak etmeyin siz

Evet komik bir arkadaş )..

Bu arada teşekkürler üstadım yazılarınızı çok faydalı buluyorum.
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    O icimizdeki Irlandali olarak dalga geciyor aklinca sn Sertol..paylasmaya deger birsey olursa yazarim merak etmeyin siz

8. 27 nisan günü 481.56 kapanış tavan fiattan 9 iş günü düşüş 12 mayıs 488.700 tavan kapanış 14 iş ğünü düşüş 5 haziran 493. 50 tavan kapanış şimdide 14 iş günü düşüş var yarın bakalım ne olur

Sayfa 247/848 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •