Sayfa 300/849 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 6792 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    İlk olarak Evet bedelsiz ihtimali çok yüksek beklenti yaratıyor bugün benzer beklentili hisseler tavan yapmış olabilir ancak bu çok eski bir beklenti bence esg dahilinde yaşadığımız son yükselişin nedeni..

Diğer hususta şirket faaliyet raporlarında her adım beklenti projeksiyon tek tek yazılmış hatta patron da plastik ambalajın yerini kartonun almasını umudediyor bunu dahi yazmış kişisel notunda yinede çok şeffaf olmadığı konusunda haklılık payı var benim bu kanıya varmamda en büyük etken bist sürdürülebilirlik endeksine başvurmaması oldu bist EIRIS ile anlaşması var Londra merkezli kuruluş bist 50 içinden seçiyor ama bist 100 den de gönüllü olanları değerlemeye tabi tutuyor şu an sürdürülebilirlik endeksine bakarsanız bazı şirketlere gülersiniz bence en hakkeden şirket kartn dur bu yüzden şirkete sorulması gerekir demiştim tatil sonu kendimi toplayıp soracağım inşallah benden önce melek hanım dı galiba soran olursa çok sevinirim..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onceden de yazmistim sirket hep benim olsun kucuk olsun felsefesiyle yonetilmis..kabuk degistirmesi , kurumsallasmasi, halka acik sirketin hakkini vermesi lazim hem iletisimde, hem de (odenmis) sermaye noktasinda..isine gelmemis belli ki ama artik mizrak cuvala sigmiyor..suyun debisi o kadar yukseliyor ki duvari delip geciyor zamani gelince..aslinda son 1 ay icinde yazdiklarima bakarsaniz beklentilerimin aksine bir gelisme yok su ana kadar..umarim mahcup etmez..ytdegildir..bol sans herkese

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. kibas kartona rakıp gelıyor denıyor 3 kat buyuklugunde twıterdan bılen ınceleyen detayını yazarsa forum bılgılenır bu dezavantaj getırırmı gercekten

3.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Insallah yarin gene baskilanir; tavan olur patrona saydiririz..sonra yakinda hasbelkader 800 (115 dolar zirve) olur..niye 1000 i gecemedi diye bir tur daha saydiririz..saydira saydira dere tepe düz gideriz, böyle gecinip gideriz

ustad ne kapak yapiosun ama hala anlamiyorlar )

iki deil bes tavan yapsa da anlamicaklar...zaten cogunda mal eridi...Yakinda uzaktan izlemeye baslarlar...tren bosalinca cuf xuf cuffff ;))

Onlar omk ve kuşe üretecek rakip olabilir ama daha çok ithalin önüne geçmeyi amaçlıyor okuduğum kadarıyla kipaş diyor bunları..
    ABD ihracatı böyle artmaya devam ederse kasad başkanı dediği gibi hepimiz birleşsek bile abd için küçük kalırız yani kipaş açığı kapatır eğer başarırsa..
    Endişe etmek gereksiz bence plastik ambalaj yasakları dünyaya yayıldığı zaman ki 2021 ab başlangıcı Almanya kısmen başladı inovatif ürünler ile tek kullanımlık ve ambalaja ikame ürünler üreten şirket iş yetiştiremez..
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    kibas kartona rakıp gelıyor denıyor 3 kat buyuklugunde twıterdan bılen ınceleyen detayını yazarsa forum bılgılenır bu dezavantaj getırırmı gercekten

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Onlar omk ve kuşe üretecek rakip olabilir ama daha çok ithalin önüne geçmeyi amaçlıyor okuduğum kadarıyla kipaş diyor bunları..
    ABD ihracatı böyle artmaya devam ederse kasad başkanı dediği gibi hepimiz birleşsek bile abd için küçük kalırız yani kipaş açığı kapatır eğer başarırsa..
    Endişe etmek gereksiz bence plastik ambalaj yasakları dünyaya yayıldığı zaman ki 2021 ab başlangıcı Almanya kısmen başladı inovatif ürünler ile tek kullanımlık ve ambalaja ikame ürünler üreten şirket iş yetiştiremez..

Bana da rekabetin olumsuz etkisinden cok, pazar ,pasta büyüyor ; farkindalik ve kullanim artiyor gibime geliyor..olumsuz algilamadim bu haberi

Aynen.. Ayrıca 2 3 yıl önce yatırıma başlanmış ama hala açılmamış kipaş tesisini kartn tavan yapınca hatırlatmaları çok iyi niyetli değil gibi... yanılıyorsam kusura bakmasınlar ama insanın aklına düşüyor işte..
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Bana da rekabetin olumsuz etkisinden cok, pazar ,pasta büyüyor ; farkindalik ve kullanim artiyor gibime geliyor..olumsuz algilamadim bu haberi

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Aynen.. Ayrıca 2 3 yıl önce yatırıma başlanmış ama hala açılmamış kipaş tesisini kartn tavan yapınca hatırlatmaları çok iyi niyetli değil gibi... yanılıyorsam kusura bakmasınlar ama insanın aklına düşüyor işte..

benı kastedmıyorsunuz ınsallah ınternette yenı gordum paylasımı bende

8. teorık eslesnme artı 7 bfren tavanda gıbı onu takıbı bıraksa daha ıyı ama neyse

Sayfa 300/849 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •