Sayfa 348/850 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by d_kozmos Yazıyı Oku
    Sn. kasvet gayri resmileri bilemicez tabii ki ama kapa bildirilenlerden en son tepe satışı ne zaman oldu. Benim bildiğim en son küçük ortak oycan 12 kasım-16 kasım 2015 tarihinde 35.000 lotu ortalama 301,14-Tl o zaman ki kur ile ortalama 104,64 USD ile satmıştı ki 2015 yılında tepe fiyatı 355 di güncellenmemiş hali ile. Çünkü o yıl seçim belirsizliğinin olduğu haziran ayında 206-212 arası alıp yarısını 330 lu fiyatlardan satmıştım kalanlara ise pek dokunmadım çok az bir kısmı ile satıp aldım. Asil gıda tarafında ise Ağustos -2013 ile başlayıp bu sene Mart ayındakiler ile toplam 160.412 lotu ortalama 260 TL (ki faiz ile değerleme yaparsanız fiyat 500 leri geçer) dolar olarak ise ortalama 74 USD ile alındı ve Asil gıda tarafından bu 7 yıllık süreçte hiç satış olmadı bilginiz olsun. Asla ytd...
    Benim de bugun bahsettigim 100-105 dolar direncinin teyidi acisinda onemli gercekten..su an bulundugumuz seviyelerin teknik anlamda pek manasi yok..cuma gunku tavani taban yapmisa benziyor sadece kisa vadede..yoluna devam etmesi beklenir..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    9 nisan 2021 de yatırımın bitmesi öngörülmüş

Ama ödeme varsa onun nezaman biteceği yazmıyor

Ben böyle anladım
    Sn Turquaz teşvik belgesi kapsamında harcanılması düşünülen tutar diye belirtiliyor.
    Teşvik kapsamı da 09.04.2021de bitiyor.
    Bana da sanki o zamana kadar harcamalar bitecek gibi geldi...

3.  Alıntı Originally Posted by bsm Yazıyı Oku

Sorunuzun yanıtı...
    Eyvallah üstadım.
    Doğru hatırlamışım.

Benim hatırlatmam ise şöyle.

Yatırımı teşvik kapsamında iç kaynaklardan yapacağım demişti.YTD.

Bende o zaman kızmıştım etin ne budun ne diye.

Yani kendi içkaynakları ile önceki yatırımı yaptı.

Bu modernizasyonuda aynı şekilde yapıyor tahminim.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Mesela mısır ispanya bizim ağırlıklı ihracat bölgelerimiz o konuda liman verilerini görüyormusunuz ve abd ihracatı uçak kargo ile olma ihtimali yok mu bilmediğimden soruyorum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ...ABD ye uçak kargo olur ama astarı yüzünden pahallı olur özel katma değeri yüksek sağlık ilaç vs olabilir belki ama deniz ticareti ağırlıklıdır.Karton mukavva uçak kargoyla yollanmaz .

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Benim hatırlatmam ise şöyle.

Yatırımı teşvik kapsamında iç kaynaklardan yapacağım demişti.YTD.

Bende o zaman kızmıştım etin ne budun ne diye.

Yani kendi içkaynakları ile önceki yatırımı yaptı.

Bu modernizasyonuda aynı şekilde yapıyor tahminim.YTD.
    Evet doğru Sn Kubilayhan23...
    Ben de hatırladım...

Biraz baktım Pandemi sürecinde acil ambalaj talebi sebebiyle uçak kargo kullanım ihtimali olabilir diğer yandan Turkish kargo ihracatçı firmalara iyi indirimler yapmış bu dönemde..
    Her neyse yakında ortaya çıkar ben şirkete sorduğumda özellikle ihracat artışı güzel demişlerdi bakalım abd var mı ihracat çapımızda..
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize
     Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...ABD ye uçak kargo olur ama astarı yüzünden pahallı olur özel katma değeri yüksek sağlık ilaç vs olabilir belki ama deniz ticareti ağırlıklıdır.Karton mukavva uçak kargoyla yollanmaz .
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu Papaz kağıt ne zaman ivmelense önüne set olmadı mı yıllardır. (Resmi/gayriresmi) Trend direncinde sattı, Tam trend desteğinde de aldı tabiki!!! Bilançoları ile az mı oynadılar. Çoluğu çocuğu orda burda tatlı tatlı kazandıklarını da alenen konuşuyorlardı. Kimse bu çomar ı bana savunmasın. Eskiler hafızalarını bi zorlasınlar bence....

Sayfa 348/850 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •