Sayfa 365/846 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Yani bi tek kartonsan kötü diğer bedelsizler verecekler inanılmaz iyi.....
    Şükür KONYA dan iyiyiz...

2.8 milyon sermayeli şirket mi olur yap bi % 1000 bedelli sermaye artırımı alem ralli görsün

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Konya zarar getiren bilançoyla tavan oldu....Konya bile bizden iyi diğerleri zaten kartona 10 misli fark koydu.....ytd

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5. Şimdi bir kağıta operasyon yapmadan önce patron ile spekler anlaşır.Patron malları speklere satar 500 civarı satsalar bunları alan spekler en az 3 kat yapmadan bu kağıtları satışa geçmezler...Aslında iş yatırım ve yabancı kurum hesapları satıcı olduğunda bu tip kağıtlarda umut olur alanlarda malum aracı kurumları ise orada spekülatif hareketler olur lakin gedik bugün konyayıda tavan yapan gedik fazla güven vermez alır ertesi gün veya öbür gün satar hemde sert satar.Bir anda tombul parmak gibi satar..Speklerin büyük oynayan speklerin genellikle kullandığı aracı kurum değildir..Evet sağlam gitse kademe kademe eze eze gitse daha sağlıklı lakin bedelsiz rüzgarı ile gittiği için diğerlerine ayak uydursa bu hafta kasvete veda etmiştik olmadı malesef hala yazılarını görmek zorunda kalacağız
    Diğer bedelsizler uçarken bizim ki bu haftayı çöpe attı hala alavere dalavere peşinde endeks düşse hemen düşeyim kent açsa hemen düşeyim gibi duruyor yada ben öyle gördüm yanlış mı gördüm siz de söyleyin..

6. Katılıyorum Bide benden alan benden çok kazansın diye dua ederim. Yıllardır kendi dinamikleri ile hareket ettirmediler, sürekli birilerinin kuyruğu yaptılar güzelim şirketi. Diğerleri bunu baz alacağına bu onların kötü yönlerini kendine baz aldı, bu nedenle yedi sülalesi ile akraba olduk..
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Şimdi bir kağıta operasyon yapmadan önce patron ile spekler anlaşır.Patron malları speklere satar 500 civarı satsalar bunları alan spekler en az 3 kat yapmadan bu kağıtları satışa geçmezler...Aslında iş yatırım ve yabancı kurum hesapları satıcı olduğunda bu tip kağıtlarda umut olur alanlarda malum aracı kurumları ise orada spekülatif hareketler olur lakin gedik bugün konyayıda tavan yapan gedik fazla güven vermez alır ertesi gün veya öbür gün satar hemde sert satar.Bir anda tombul parmak gibi satar..Speklerin büyük oynayan speklerin genellikle kullandığı aracı kurum değildir..Evet sağlam gitse kademe kademe eze eze gitse daha sağlıklı lakin bedelsiz rüzgarı ile gittiği için diğerlerine ayak uydursa bu hafta kasvete veda etmiştik olmadı malesef hala yazılarını görmek zorunda kalacağız
    Diğer bedelsizler uçarken bizim ki bu haftayı çöpe attı hala alavere dalavere peşinde endeks düşse hemen düşeyim kent açsa hemen düşeyim gibi duruyor yada ben öyle gördüm yanlış mı gördüm siz de söyleyin..

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku

Çok teşekkürler

8. hisse 600 küsür

ama içimde en ufak bir mutluluk yok

sanki hala 250-300'deymiş gibi hissediyorum

Sayfa 365/846 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz