Sayfa 403/851 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 6802 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Kapakçıda çalışıyormuş arkadaş.Sanırım 798 ortalama ile malı size verip kapağı ben yaptım... Tahtadaki ekipteki görevinizi öğrenebilirmiyiz?
    simdi sole bi durum var...

sign out yapinca yani cikis olunca hesap caciklarin emgellendigini gormuyor...ta ki sign in yapinca mesaja cevap icin o zaman yazilariniz uzaya karisio ...Baska kapaklik binsorunuz varsa memnuniuetle iletebilirim....nasilda yakistirmislar kendilerine cacigi da alinmis buyuk trader lar ))

2. Yav he he... Söyleyecek bişey bulamayınca, pinokyo luğun ortalığa serilince saçmalamak bedava...
     Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    simdi sole bi durum var...

sign out yapinca yani cikis olunca hesap caciklarin emgellendigini gormuyor...ta ki sign in yapinca mesaja cevap icin o zaman yazilariniz uzaya karisio ...Baska kapaklik binsorunuz varsa memnuniuetle iletebilirim....nasilda yakistirmislar kendilerine cacigi da alinmis buyuk trader lar ))
    Son düzenleme : kasvet; 06-08-2020 saat: 09:14.

3. Hayırdır yahu fiyatlar spekülasyonla balon olurken kerameti temel analiz, bilanço, esg cart curt gibi şeylerde gören kamiller sırra kadem basmışlar ?? Neredesiniz lo çıkın yine cak cak edin endamınızı görelim. Borsaya ilk defa giren acemi milletinde vebaline girdiniz. Sizi gidi iş bilmez kamiller sizi....

Bilanço gelince tekrar değerlendirme yaparız bugün de sattıklarımdan yerine koyduklarım oldu 599 lardan .. Borsa %15 düştü kartn %30 artı aynı dönemlerde.

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bilanço gelince tekrar değerlendirme yaparız bugün de sattıklarımdan yerine koyduklarım oldu 599 lardan .. Borsa %15 düştü kartn %30 artı aynı dönemlerde.

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Aynen..trade etmesini bilmeyenin en azindan bilenlere saygi gosterip biraz susup oturmasi gerektigi volatil donemlerden geciyoruz..nitekim gecenlerde swap sonrasi dolar kopacak demistim onu yasiyoruz..herkese bol sans

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Kendi hedef fiyatim vardi..o yuzden satmadım ve cok pismanim ama bu çok olumlu konuşanların vebale girdiğine inaniyorum...eger satmiyorum diyip satıyorlar ise milleti kandırmaktan başka bisey değil...eden bulur eger kotu niyetli yapiliyorsa

7. Ünal ve yedi sülalesi 10 yıllık tatil paralarını çıkartı. Tatlı tatlı! Yeni üye uzun vadeli yatırımcılara Allah sabır versin...

Kendi adıma 450 den alıp güzelleme yaptığım için vebalimden mutluyum aldığım süreden 15 günde bekletti yani sonra yazmadım hala karda eğer bana inanan olmuşsa sattığımda yazdığımı saymıyorum Twitter da da yazdım %45 ni verdiğimde 800 lerden.

Hee bu arada borsa çöktü biz hala kardayız düşünüp yazmakta fayda var
    Belki 500 den satıp 800 leri kös kös izleyenlere alım fırsatı verir.

Sayfa 403/851 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •