Sayfa 415/842 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 6732 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Kartoncular kent in bedellisi onaylanmış tavan serisi çeken kent in Peşine takılmıyorlar artık niye acaba bunlar

kent yarın da tavan çeker gibi görünüyor bedellisi onaylanmış bu grup ne olacak elinize verdiler mi konyaları kartonları

2. bu nedir böyle ,bu kadar mı sahipsiz bu hisse...yazık...

3.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    bu nedir böyle ,bu kadar mı sahipsiz bu hisse...yazık...
    Sahipli ki bak endeks eksideyksn karton artida....Sahipsizlikte nerden cikiyor...bole havalardaki nadir guvenli limanlardan biri bu hisse...nakitte kalmiosan illa hissede durcam diosan en guvenlikerden ..

herkes aciga hisse satio su siralar....

4. Terki joe; Kartonun varsa, Kent ini de aldığın fiyattan iki misli kazandım yeter diyerek kaptırdıysan, üç misli olunca çok şişti geri gelir bu diyerek yolunu gözlerken onbir misli olunca bakalak olup kafanı duvara vurduysan, benzer yolun yolcusu Karton da strestesindir biliyorum, bu çok normal unut gitsin. Su akar yolunu bulur ve de stresin geçer.
    Ama yoksa, her an bir şeyler olacak mı acaba, olur da ya alamazsam diye 7/24 haber kovalıyorsan ve de bir türlü olmuyorsa paniktesin, uykusuzsun onu da biliyorum. Sabahı zor edip akşamı süklüm püklüm karşılıyorsan sen tırlatmak üzeresin kardeşim Terki joe, kendine gel Grand’ ı da al balığa gidelim. Ytd.

5. 1093 yukarı kırılıp üzerinde kalamazsak

1065 desdeğini test edecektir.

buranında kırılmasıyla 1000-1020 seviyesine kadar endeksi itecektir.

6. 17.08.2020 tarihli üst marj fiyatı 677,30 olan Kartonsan an itibariyle 617,80 fiyattan işlem görmektedir.
    valla benim gördüğüm bu.. :P

cümleten hayırlı bereketli kazançlar dilerim sevgili Karton dostları..

7. 2018 de ton başı satış fiyatı bugünden daha düşük iken bile daha fazla kar eden şirket bugün satış fiyatları almış başını gitmişken o yıl ettiği karın % 30 altında kar açıklamış. Neden ? 87 milyon iskonto yapmış mal satışlarında. İşte hırsızlık bu iskontolarda. Piyasada ambalaj ota boka dahi girmiş ve satış sorunun yok iken bu iskontoyu ancak tek amaçla yaparsın. Mel ve diğer istirakler ile olan ilişkili taraf işlemlerine bakarsanız anlarsınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    hayret karı beyendıler...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 415/842 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •