Sayfa 449/848 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    şu anki borsayı her kim bir öncekiyle analiz eder, orada çuvallar.
    resmen evrim geçirdi borsa. tüm eski alışkanlıklar yerle yeksan oldu.

yabancı payı %51'e düşmüş hala çıkışın devam ettiği, 450 bin hiçbir bilgisi ve alakası olmayan ve kulaktan dolma yatırımlarla güya yatırım yapan yerlinin olduğu, varlık fonunun ayakta tuttuğu bir borsadan bahsediyoruz.
    tüm ezberler, alışkanlıklar toz duman oldu.

artık yepyeni bir statü var. bu statüyü çözebilen ekmeği yiyecek, çözemeyen yok olacak. %95 yok olacak.
    yabancı girişi başlarsa bir gün (artık kaç ay sonra) o zaman hikaye yeniden başlayacak.

şu an yeni giren yerli yatırımcıyı yönlendirmek o kadar kolay ki sığ ve derinliği olmayan hisseler hiç olmadığı kadar rağbet görüyor. bu sürecin farkında olup uyanık kalan ihya olacak.
    zaten bankaların yerlerde süründüğü bir ortamda üç kuruşluk hisselerin bile tavan gitmesinin tek sebebi bu.

şimdi kimse kalkıp bana ya abi pandemide banka mı var, notları düşüyor demesin. bu gözler geçen hafta, endeksi spor hisselerinin taşıdığı anları gördü
    kochol, tkfen, enflasyon ve dolara göre yeniden değerleme yapsan rezalet durumda

bütün mesele yeni normali okuyup anlamaya çalışmakta, hepsi bu.

konya ile kartn kıyaslama yapmalarının tek sebebi bedelsiz potansiyeli. aslında bir çok kağıt var bu şekilde hareket eden.
    Aynen hocam bravo çok güzel yorum ve tespit.. peki ne düşünüyorsunuz..Nasıl okumalıyız..Nasıl bir strateji belirlemeliyiz.

2. Kimse yok mu nereye gitti herkes satıp çıkdı mı yoksa.. Beni spekle baş başa bırakmayın. Ben yeniyim daha burda dün aldım bugün tavan oldu. Hissenin eski sahipleri bu hareket hakkında ne düşünüyorsunuz. Hacim baya fazla gibi geldi. Bedelsiz gelecek mi ?
    Kapta haber yok yine kandırmaca mıydı

3. maalesef spek gafil avladı,690 direncine gelmeden 688 ort.ile bende malları kaptırdım.sağlık olsun...

4. Daha yeniyiz yolumuz uzun gençliğimiz (bedelsiz )var..Hareketleri pek güven vermiyor Konya’nın gazıyla geldi buraya yarın birgün Konya düşünce gerçek performansına bakmak lazım

5. selam arkadaşlar...
    konya ve karton ile bugün yollarımız ayrıldı...
    konya da cüzi bir miktar kaldı..inadına vermiyom onu:D
    inşallah herkes hedefine ulaşır...
    hayırlı kazançlar dilerim...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

Herkese bol kazançlar biraz daha beklemekti niyetim ama nasip diyelim

Çok şükür Allah mahçup etmedi 3 4 aylık sürede elimden geldiğince bildiklerimi yazdım.. Selametle kalın

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar biraz daha beklemekti niyetim ama nasip diyelim

Çok şükür Allah mahçup etmedi 3 4 aylık sürede elimden geldiğince bildiklerimi yazdım.. Selametle kalın

Hayirli olsun sn sertol..bol kazanclar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler hepimize bol kazançlar inşallah.
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Hayirli olsun sn sertol..bol kazanclar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 449/848 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •