Sayfa 45/845 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 353 - 360 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. bakanlık genelgesi ile tüm fabrika ve işyerlerinde
    çalışanlara, personele, işçilere verilen yemeklerde
    tek kullanımlık fast foodlarda kullanılan karton(kuşeli) ve plastik kaşık çatal kullanma mecburiyeti getirildi

devrim tüm hızıyla devam ediyor
    bundan sonra dünyada herşeyin başı sağlık ve temizlik dönemi başladı
    devrimden kast ettiğimin bir yönü bu
    diğer yönü dijital boyutu

açılan yeni dönemde sağlık, teknoloji, gıda, temizlik ve hepsini içine alan ambalaj sektörleri yıldız sektörler olacak
    Az insan çok huzur

2. ric kardeş, hemen hemen her şeyiyle tanıttı, yine de iteleye iteleye götürüyorlar.
    aslında şu krizin en popüler senetlerinden biri olmalıydı...
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

3. alakalı alakasız tüm ambalajlar tavan tavan gidiyorken
    gıdadan ilaca e ticaret paketlerinden kolilerine herşeyi sarıp sarmalayan kartonsanda da elbet su akar olunu bulur
    hiç bir anomali sonsuza kadar sürmez!
    yaşanan devrim öylesine büyük öylesine güçlü ki
    ne ünal takar ne ali ne veli !!!
    önünde kimse duramaz
    durmaya çalışmakta aptallık zaten
    bunu bilir bunu söylerim
    Az insan çok huzur

4. Ünaaal ünal.. Kırma arkadaşları. Kansız Ünaallllll..... (Not: Bu ünal öyle böyle ünal değildir. Tatlı tatlı 15-20 yıldır bedelsiz havucu ile KY söğüşleyip duruyor. İsteğe göre hareket etmez. Huyu değildir. Sermayesini arttırıp derinlik kazandırsa şirkete hiçbirşey kaybetmez, firmanın sermaye arttıırımı ile değerine birşey katılmaz lakin derinlik oldu mu söğüşlemede zorlanır... Tahtaya büyükler gelir, yabancılar gelir...)

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    şirketle ilgili hiçbir zaman hiçbir olumsuz yazı yazmadım
    öncelikle bunu bir daha hatırlatarak düzeltmiş olayım
    benim tüm eleştirilerim bu hissede bedelsiz olayına dair yapılan fiyat hareketlerine idi
    patronu bu çanak tutuşa dair ağır eleştirdim
    halende aynı pozisyonumu aynı katılıkta koruyorum
    zira bedelsiz yüzünden bu şirketin kalitesi,faaliyet karı,bilançosu,seektörü gibi birbirinden muhteşem özellikleri her daim gölgeleniyor
    tahtanın sığ oluşu ve yeterince teveccüh bu yüzden görmeyişide ayrıca ağır eleştirdiğim konu
    şu lanet bedelsizi yapıp yeterli derinliğe kademeler ulaşsa tüm piyasa şirketin değerlemesine ve harika sektörüne bilançosuna rekor karlılığına vs odakalanıp çok ciddi teveccüh edecek hisseye
    bu teveccüh ki şirketin piyasa değerini kimbilir nerelere götürecek
    sermaye artışının şirkete en büyük hayrı bu olacak
    yoksa bedelsiz yapsın biz köşeyi dönelim mantığı ile bu hisse alınmaz
    ama burada yazanların %99 u bu harükülade şirketi sırf bu sebeple alıp köşe dönme hayalleri kuran şark kurnazlarından ibaret
    kimi yıllar önce almış kimi başka bir zaman falan filan
    bu kumarbazlar hayalleri yıkılıncada patrondan başlayıp benim gibi kendi halinde bir vatandaşa kadar yüzlerine siz kumarbazsınız önce aynaya bakın diye gerçekleri söyleyen kim varsa herkese karalama vs yapıyorlar
    kendilerinde zerre hata görmüyorlar
    yüzssüz oldukları kadar arsızlarda
    haaa zerre kadar acımıyorum böylelerine
    sonuna kadar hakediyorlar yaşadıklarını
    bu adamlar yüzünden borsa kumar arenası oldu
    benim gibi temel verilere dayalı yatırım yapan gerçek yatırımcılar bu kumarbazlar yüzünden hop inip hop çıkan fiyatlardan en büyük mağduriyeti yaşayan grubu teşkil ediyor
    o yüzden bu işi yatırım olarak görmeyen buna uygun hareket etmeyen kısadan köşe olma hayalleri kuran herkese tepkiliyim
    güzel haber şu ki son düşüşte bu kumarbazlar teker teker def edildi tahtadan

Arkadaş bu nasıl bir üslup

Hiçmi eğitim terbiye almadın

Sana cevap verecem diye

Yazdıklarımdan ben utanıyorum

Sırf belki düzelirsin diye senin gibi yazmak zorunda kalmakdan tiksiniyorum

Yeter artık.

Hakaret etmeyi,küçümsemeyi, hor görmeyi bırak

Böyle yapınca zeki akıllı insan olmuyorsun

Bu şekilde yazmaya devam edersen

İstemedende olsa şikayet ettiğin ilk kişi olacaksın

Sermaye arttırsada niyeti Kötüyse

Bugünkünden farklı olmaz diye düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Farklı bişey söylemiyoruz. Patronun ve ekibin soysuzluğundan bahsediyoruz. Pırlanta! şirkette 10 yılım!.. o inat etti bende. Portföyümün 1/3 ü 10 yıldır burada kımıldamadı kımıldamayacak da!...
    arkadaşım tam kartn yatırımcısısın ..sabır ister ama biraz gereksiz inat yapmışsın...saygı duyarım tabi..
    ben de o kadar girdim çıktım ..tekrargirdim...
    kağıt sektörünün içinde ilk 5 te olan bir firmada ki tecrübem + mesleğim gereği temel verilerin ışığında her zaman bu şirketteki beklentim bitmedi kimsenin de bitmesin tabii.
    kağıt - ambalaj sektörü yeni keşfedilmedi ki ...
    kriz döneminde şöyle olacak böyle olacak demekle de olmuyor zaten olmuş gün gibi ortada bir firma ...
    foruma gelince;ben bilirim kimse bilmez diyenler ...firmanın ürün gamından bihaber olanlar...dün öyle diyordum ama bugün başka derim diyenler olabilir ama forumun seviyesi gereksiz yere bozuluyor...
    saygılar...

8. boş beleş hamasi düşünceleriniz sizin olsun
    ben hergün onlarca yabancı rapor okuyup trendleri takip eden adamım
    yazdığım şeyler saatlerce okuma ve araştırmalar sonucu ulaştığım bilgilerin sentezi

onlarca kaynak premium rapordan şu imajı şuraya bırakıyorum
    dil bilenler bilmeyenlere anlatır
    yeni dünyada hangi sektörler ne olacak ile ilgili onlarca rapordan birinden alınmış bir özet görsel
    bana bunlarla gelin
    altı boş hamasi yazılanları okumuyorum bile

Az insan çok huzur

Sayfa 45/845 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •