Sayfa 463/846 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. öncelikle hepinize hayırlı olsun.. ama borsada bazı şeyler öyle değişik hal almış ki umarım ters bir durum olmaz.. örnek olarak söylüyorum, aynı oranda bedelli yapsaydı en az 20 tavan yapardı orası kesindi de acaba sizin sonuç ne olacak merakla bekliyorum

2. Șirketin paraya ihtiyacımı var da bedelli etki etsin.. Zaten parayı koyacak yer bulamıyorlardı, yatırım yapıp duruyorlardı..
     Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    öncelikle hepinize hayırlı olsun.. ama borsada bazı şeyler öyle değişik hal almış ki umarım ters bir durum olmaz.. örnek olarak söylüyorum, aynı oranda bedelli yapsaydı en az 20 tavan yapardı orası kesindi de acaba sizin sonuç ne olacak merakla bekliyorum
    G8441 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Șirketin paraya ihtiyacımı var da bedelli etki etsin.. Zaten parayı koyacak yer bulamıyorlardı, yatırım yapıp duruyorlardı..

Aynen bedelli ile isi olmazdi ustelik ne beklentisi ne de ihtiyaci vardi..herkes de bir “kent” yaratma istegi var

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    ÈËœirketin paraya ihtiyacımı var da bedelli etki etsin.. Zaten parayı koyacak yer bulamıyorlardı, yatırım yapıp duruyorlardı..

bende biliyorum ama verdiğim örnek ile ne demek istediğimi az çok anlamanızı beklerdim.. eskiden bedelli lafı duyuldu mu millet kaçardı ama şimdi bedelli olsa da trene atlasak modunda, zaten bedelli açıklayanların durumundan belli.. herkesin hakkında hayırısı olsun, bol kazançlar dilerim

5. spk Ne zaman görüşür onay için ? Bi de SPK mın red verme gibi bi durumu olabilir mi ?

6.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    bende biliyorum ama verdiğim örnek ile ne demek istediğimi az çok anlamanızı beklerdim.. eskiden bedelli lafı duyuldu mu millet kaçardı ama şimdi bedelli olsa da trene atlasak modunda, zaten bedelli açıklayanların durumundan belli..
    Bu seye benziyor takimda ronaldo var ken tribun istiyor diye messi yi getirmek gibi birseybu sirketin prim yapmasi icin bedelliye ihtiyaci yok zaten finansal acidan da anlamsiz olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Bu trende değilim
    Ama hayırlı olsun arkadaşlar

8. Şimdi anladım dün ve önce ki gün iki defa aşağı sert verip hemen topladı geri . Stop patlattılar

Sayfa 463/846 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •