Sayfa 485/850 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    ben tavana 2020 lot alış yolladım.eee nickim uğurludur.gelirse 3 binden mi 5 binden mi satarım bilemem))
    Acaba alım emriniz şu an gözüküyor mu kurumunuzda? Sabah ben de emir verdim tavan fiyattan yüzde 99,5 gerçekleşmeyecek ama bir umut. Emir iletilecek dedi kabul edildi ancak emir listemde gözükmüyor. Yarın sabah mi gozukur acaba? İlk kez bir hisseye haftasonu emir giriyorum.

2011 ile 2018 arasında hisse alanlar dolar bazında+taşıma maliyeti ile hala zarardalar özellikle 2015 ile 2018 arası alanlar...
    hissenin bundan sonra nasıl hareket edeceğini kestirmek spekin hareketinin ne olacağını kestirmektir. spek, pahallı bir hisseyi uzun süredir taşıttığı kimselere para kazandırmak ister mi?..kendisi mi kazanmak ister?...bu saattensonra, temel yönden pahallı bu hisseye girecek olanlar, daha yüksek fiyattan kendi gibi birine verebilmesi ile kazanabilecektir. spekten kazanamayacaktır. 2011-15 yılları arası alanların dolar bazında maliyetleri teorik direnç noktasıdır...buraya gelebilecek mi?...eğer erkenden alınmasına müsade edilmişse çok fazla gideceğini hiç sanmam.

3. Kartonu ve yatırımcısını düşünen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...hisse bedelsiz açıkladı sebepsiz yere yükselecek diyen arkadaşlara da düşündükleri için teşekkür ediyorum..

Bir şirket batmaktan kurtulmak için nasıl bedelli açıklayıp da uçup gidiyorsa(kent gıda hariç) o kadar yeni arz olan şirket nasıl sebepsiz yere 2 ye 3 e katliyorsa kartonda da son sözü piyasa söyleyecektir...dolayısıyla artık ne yazılırsa yazılsin
    herkes içinden geldiği gibi ya da istekleri doğrultusunda yorum yapmaktadır...elinde karton olanla olmayanlar olaya aynı şekilde bakamaz...

4. Aynı yorumlar
    Fmizp
    Netas
    Brisa
    Afyon
    Aslan
    Kent bolunmelerinde de yapıldı...ama son sözü her zaman olduğu gibi piyasa söyledi...

Yazdıklarım SPK kuralları gereğince al-sat-tut önerisi taşımamaktadır...

5. Üstadım sanırım gözden kaçırmışsınız sadece bagfs ı takip ederseniz anılan yıllarda iki defa böyle bölündüğünü görebilirsiniz.Bir kartn yatırımcısı olarak bu günleri on yıldır bekledik inşallah beklediğimize değer...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by riva Yazıyı Oku
    Aynı yorumlar
    Fmizp
    Netas
    Brisa
    Afyon
    Aslan
    Kent bolunmelerinde de yapıldı...ama son sözü her zaman olduğu gibi piyasa söyledi...

Yazdıklarım SPK kuralları gereğince al-sat-tut önerisi taşımamaktadır...
    Aynen.. Spek ne derse odur artık..
    O nedenle daha çok içinizden gelene sadık kalınız, soğukkanlı olunuz..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Üstadım sanırım gözden kaçırmışsınız sadece bagfs ı takip ederseniz anılan yıllarda iki defa böyle bölündüğünü görebilirsiniz.Bir kartn yatırımcısı olarak bu günleri on yıldır bekledik inşallah beklediğimize değer...ytd
    Bagfasin sermaye arttiriminda yoktum kardeş
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    FK:25,86; PD/DD:4,48; Piyasa Değeri (TL):2.181.663.927,49;
    750 milyon cirosu. yüzde 20-25 brüt karı, yüzde 10-1 arası net karı olan, sağlam, güçlü, bir şirket olarak gözükmekte.
    ama fiyat pahallı, temettü yönünden cimri.
    yaptığı iş koluna rakip gelebilir mi.. kolaylıkla, teknoloji üretiyor mu? kenarda pahallı bir arsası var mı?

bu haliyle bu şirkete borsaya açık olmasa bu fiyatlardan alır mıyım, kesinlikle hayır. Bu düşünceyi şirket sahipleri ve spek biliyor mu tabii ki evet. spekin yerinde olsam tavanı bozmadan yavaş yavaş yediririm...

pahallı bir hisseyi taşımak zordur. bu hisseyi ileride sizin sattığını fiyattan alacaklar hangi beklenti ile başkasına verebilecektir.

pahallı bir hisseyi alan kumar oynuyordur. kumarda karda iken kalkamayan sermayeyi kediye yükler...

yazdıklarım, tavsiye içermez...

speke don biçilmez...
    son satır hariç saçmalamışsın dostum ytd

Sayfa 485/850 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •