Sayfa 502/848 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Cezalı olduğum için dün yazamadım.....Gördüğünüz üzere algıcılara rağmen kartonda lot satan yok.....Ben de alamayacağımı bildiğim için EGEEN aldım.....Borsa hayatımda bir hissede bekleyip de bedelsiz yaşamak istiyorum artık.....Bu hissede inşallah EGEEN olur....!!!

Karrton u kaçırdık zaten.....Konya ekürisi fakat onun da alım imkanı vermeyeceğini biliyordum....Ben aldığımda ise Konya bana artık bu fiyatlardan pahalı geldiği için almıyorum.......Bu yüzden hala çok ucuz olan EGEEN de karar kıldım......Ama alım imkanı verdiğinde bir miktar da KARTON alacağım....Çünkü bedelsizi açıklayan KARTON......Diğer bedelsizler artık yerinde sayar ama karton yola devam eder......Sonuçta 2-3 aylık bir süreç bu.....!!!

2. Tek fiyat gelir mi internet yasağı gelir mi 3 ay süre ile

3.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Haber sürüklüyor, haber de Kartonda..
    Konyanın ayrılamaması için, mesela bu hafta bir yüksek bedelsiz de onun patlatması gerekiyor..
    Ya da çok olumlu bir başka bir haber...
    Arsa satisini gecen bilancoda dib not olarak girdiler. Benim beklentim esasinda o yakin vade de.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Arsa satisini gecen bilancoda dib not olarak girdiler. Benim beklentim esasinda o yakin vade de.
    Yıldız Pazar da internet yasağı uygulanıyor mu hisselere

5.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Tek fiyat gelir mi internet yasağı gelir mi 3 ay süre ile
    Öyle olursa hisse nereye gider düşünemiyorum

6. Tavanda 235.496 lot var
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7. O zaman yarın 100 bin altı Perşembe 20 bin cuma tahta açılır mı?? Çok erken değil mi!!!

8. Güzel günler göreceğiz sabreden çok kazanacak

Sayfa 502/848 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •