Special Days Image
Sayfa 529/844 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 6747 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Almak istediğin gün diyelim 1000 tavanı olsun devre kesici 950 satış olunca çalışır. 950,10'a sabah istediğin kadar lot girersin devre kesiciden önce almış olursun. Kağıdı çözmeniz çok zor.

2.  Alıntı Originally Posted by MK13 Yazıyı Oku
    Almak istediğin gün diyelim 1000 tavanı olsun devre kesici 950 satış olunca çalışır. 950,10'a sabah istediğin kadar lot girersin devre kesiciden önce almış olursun. Kağıdı çözmeniz çok zor.
    Devre kesici yüzde 5 di mi ?

3. Açılış rakamının %5'i.

4.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Benim aracı kurumdan aradılar Kredilli mallarım var eğer para yatırmasanız 2 iş gün içinde satılacak dediler.Şimdi bende nakit para kalmadı boğazıma kadar karton almıştım malesef salı satmak zorunda kalacağım yani demem o ki belki bu satanların durumu da aynı olabilir kredili mallar olabilir
    Kartonda kredili alım yasağımı var?Neden sattırıyorlar?

5. Akıllanan küçük kargalar peyniri bir haftadır kaptırmadılar lakin tilkiler çok sabırlı olmaları sebebiyle ağızları açık aportta bekliyorlar şu anda temel verilerin Karton için Kıymet-i Harbiye’si yok çünkü mukayese edilecek arkadaşı, rakibi yok teknik denilen, cambazların ipler üzerinde yaptıkları hareketleri gösteren şematik yapbozların bol çeşitleri içinde acaba o mu olur yoksa bu mu olur diyebilmenin de eskiden olduğu gibi lüksü kalmadı şimdi robotu olan istediği akrobasi hareketlerini nalıncı keseri gibi kendine yontmaya çalışıyor. Ama büyük patron bedelsiz açıklamasını kimseye duyurmadan aniden yapınca yıllardır sabırla bekleyen k/y dostu olduğunu ispat etti. Şimdi
    K/Y bu ahval ve şerait içerisinde ne yapsın?
    Hariçten gazel okumak kolay sen bir de o gazeli k/y ya okut bakalım okuyabiliyor mu? Kalpler 99 depremi gibi zangır zangır zangırdıyor.
    Yapılacak şey yılların hissiyatıyla bekleyen k/y, ya sabır diyecek panik olmayacak manevralara aldanmayacak bölünme tarihi açıklanana kadar yollar taşlı açıklandıktan sonra buzlu bölündükten sonra da heyelanlı kendi kararını hep kendi verecek at izi ile it izini ayırt etmek çok zor yolumuz uzun dilerim bu yolda bahtımız açık olur ytd

6.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Kartonda kredili alım yasağımı var?Neden sattırıyorlar?
    Hayır dostum bende var..Uzun zamandır tutuyorum kapatmadım ama sorun yok nasılsa haftaya kar satışları olacak

7.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Hayır dostum bende var..Uzun zamandır tutuyorum kapatmadım ama sorun yok nasılsa haftaya kar satışları olacak
    O işler hiç belli olmaz hocam.

8. Ky nın her bir lotu 2500 bölünecek ha kurumlar ne yapar bilinmez ama ky dan almak zor gibi kene gibi yapılmış 😅

Sayfa 529/844 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •