Sayfa 55/845 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 433 - 440 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    hiç bir patron senedinde teknik işlemez.Teknik patron ne isterse o olur.peki kartonun uyuz patronun teknik iyi olmuş kötü olmuş umurunda olur mu?
    Bak nasıl işledi teknik . Gördün mü? Cillop gibi hemde. Neymiş toknok oşlomoz. Sağolsun arkadaş paylaşmış. Nimet bu.
     Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    öyledir ,evet.kesinlikle.
    Eline sağlık kardeş.

2.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Bak nasıl işledi teknik . Gördün mü? Cillop gibi hemde. Neymiş toknok oşlomoz. Sağolsun arkadaş paylaşmış. Nimet bu.Eline sağlık kardeş.
    Aynı zamanda enigma72 kardeşimi uzun süredir forumdan tanırım...zaman zaman başka hisselerde de rica etmiştim...kafasına göre yapmadı analizi...ben rica etmiştim o da kırmadı sağ olsun

3. Fabrikası kapalı siparişleri iptal olan egeen tavan yapıyor uçakları yerde hiçbir uçağı uçmayan dünya kadar zarar edecek olan Pegasus tavan yapıyor ama 7/24 çalışıp geleceğin sektörü denilen karton endeksin en ufak bir geri çekilmesinde hemencecik düşüyor..Son 5 yıldır aynı terane..

4. Birileri aksiyon peşinde sanki. Önce 330a kadar vur sonra 355e çek

5.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Fabrikası kapalı siparişleri iptal olan egeen tavan yapıyor uçakları yerde hiçbir uçağı uçmayan dünya kadar zarar edecek olan Pegasus tavan yapıyor ama 7/24 çalışıp geleceğin sektörü denilen karton endeksin en ufak bir geri çekilmesinde hemencecik düşüyor..Son 5 yıldır aynı terane..
    lalzarcım bence sağlığına zarar vermeye başladı bu senin karton yatırımı
    kendini bundan azad etmen sağlığın açısından en doğru karar olacak gibi geliyor bana
    egeen gittiyse
    fabrikası kapanan,faaliyetleri durmuş, bilanço döneminde takkesi düşüp kellerinin görüleceği ancak ''ucuz'' algısı oluşan bir başka şirkete geçmen sağlığına daha faydalı olabilir
    zamanında beni dinleseydin bu durumlara düşmeyecektin
    ahh lalezar ahh
    Az insan çok huzur

6. Haklısın rıc ilk fırsatta kaçmayı düşünüyorum lakin maliyet çok yukarda kaldı..Sende malesef göreceksin umarım ben yanılırım.Her zaman dediğim gibi bedelsiz dışında bu kağıt gitmez.Aksiyon yaptı diyen arkadaş Konya gitti de o yüzden gitti aksiyon falan yok

7. Bu senet bu kadar toplanmış olmasaydı,
    bu krizin en gözdesi olabilirdi. Kimse kendini ateşe atmak istemiyor.
    Bütün bu oyunlar şirketin speğinin, kendi çalıp kendi oynuyor.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Haklısın rıc ilk fırsatta kaçmayı düşünüyorum lakin maliyet çok yukarda kaldı..Sende malesef göreceksin umarım ben yanılırım.Her zaman dediğim gibi bedelsiz dışında bu kağıt gitmez.Aksiyon yaptı diyen arkadaş Konya gitti de o yüzden gitti aksiyon falan yok
     Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Bu senet bu kadar toplanmış olmasaydı,
    bu krizin en gözdesi olabilirdi. Kimse kendini ateşe atmak istemiyor.
    Bütün bu oyunlar şirketin speğinin, kendi çalıp kendi oynuyor.
    %100 Haklısınız arkadaşlar. Herşey ortada .

Sayfa 55/845 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •