Sayfa 570/851 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 6803 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Gelse iyi mi olur kötü mü olur bilemiyorum yalnız her tavan beni daha rahatsız ediyor..

2. Momentum hala guclu..bekledigimden daha iyi..2000 ustune atabilir..tek risk endeks satislari ve abd secimi..ama tinlamayabilir de..gorecegiz..1 tavan kilit daha kesin gibi..pztsi kapanis onemli..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Beklemek iyi sabır istiyor hiç olmadığı kadar hisse takip etmeye başladım😅😅

4. hızlı yükselmesi nedeniyle biraz dinlenmeli, motor soğutmalı yazmıştık..

-kağıda 8,5 işlem gününde o kadar yoğun talep oldu ki pazartesi/salı/cuma günü
    tavan aç/kapa yaparak motor soğutmayı bu ara yaptı

--bu hafta hisseyi daha aşağıdan taşıyanlar ayrılmaya başladı,fırsat kollayanlar trene bindi

5. hisse nereden bölünür

komplo teorisi

1- birçok kişi yükselişin 2500/3000 aralığında durulacağı görüşünde..2500 tl den bölünürse hisse fiyatı 94,62 tl olur..bu fiyat piyasa yapıcılar tarafından düşük bulunursa bölündükten sonra yükseliş devam eder

2- kağıtta bir beklenti oluştu.. bir beklentisi olmayan dandik kağıtlar bile 15-20 kat arttı...karton fiyatı daha yukarıda olmalı diyenler var..... tamam kartonda 10 kat artsın deyip bedelsiz gelmeden önceki kapanış fiyatını baz alırsak yuvarlama bir hesapla 7,700 tl olmalı..bu halde bölünme fiyatı 291,44 tl olur..

3- bölünmeden önceki fiyatına yakın üst rakama ulaşıp oradan bölünür diyenler var... 15 kat arttığını düşünürsek 11,500 tl eder..
    (1 lot hisseye 11.500 tl veren olur mu) bölünme fiyatı ise 435,27 olur..

NOT. sesli düşüncem olup komplo teorisidir..
    alacağınız yada satacağınız yeri kendiniz belirleyin...kimsenin etkisinde kalmayın

6.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    hisse nereden bölünür

komplo teorisi

1- birçok kişi yükselişin 2500/3000 aralığında durulacağı görüşünde..2500 tl den bölünürse hisse fiyatı 94,62 tl olur..bu fiyat piyasa yapıcılar tarafından düşük bulunursa bölündükten sonra yükseliş devam eder

2- kağıtta bir beklenti oluştu.. bir beklentisi olmayan dandik kağıtlar bile 15-20 kat arttı...karton fiyatı daha yukarıda olmalı diyenler var..... tamam kartonda 10 kat artsın deyip bedelsiz gelmeden önceki kapanış fiyatını baz alırsak yuvarlama bir hesapla 7,700 tl olmalı..bu halde bölünme fiyatı 291,44 tl olur..

3- bölünmeden önceki fiyatına yakın üst rakama ulaşıp oradan bölünür diyenler var... 15 kat arttığını düşünürsek 11,500 tl eder..
    (1 lot hisseye 11.500 tl veren olur mu) bölünme fiyatı ise 435,27 olur..

NOT. sesli düşüncem olup komplo teorisidir..
    alacağınız yada satacağınız yeri kendiniz belirleyin...kimsenin etkisinde kalmayın
    2012 Yılında %4100(41 kat) bedelsiz açıklayan Brisa , yönetim kurulunda karar alındığı gün 245 TL. kapamış. 390'larda ilk tavan bozulması olmuş , daha sonra en fazla yaklaşık 450'leri görmüş..Bölünmeden 1 gün önce 337 kapamış. Sonraki aylarda bölüneni 5 tl. civarında denge bulmuş. (Eski fiyatı ile 210 TL.)

KARTN' un bdz. açıklamasından sonra %143 primli olması , BRISA'nın en yüksek %83 civarı prim yapıp bölünme sonrası artırım kararı alındığındaki fiyatının altına düşmüş olması dikkate alınırsa artık KARTN'un hareketin sonlarında olması olasıdır.

egeende yazılmıs bencede sızın hedefler bırazutopık olmus pazartesı salı bı devre keser bence alltan alanlar ıcın cok sorun olmasada burdan malıyet uzebılır ben cıktıkca satmaya calısıyorum dıkkat etmek lazım tabı herkezın kendı kararı

7. Arkadaşlar , şu geçmişi bir bırakalım derim.
    Ona kalırsa Brisa bedelsiz bölünme zamanında bedelliler neydi , şimdi ney?
    Dün dündür, bugün bugündür...
    Satanlara amenna, ama satmayanlara heyecan dolu dakikalar..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

8.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar , şu geçmişi bir bırakalım derim.
    Ona kalırsa Brisa bedelsiz bölünme zamanında bedelliler neydi , şimdi ney?
    Dün dündür, bugün bugündür...
    Satanlara amenna, ama satmayanlara heyecan dolu dakikalar..
    aynen hocam bendede daha cok var yalnız cok yuksek beklentıye gırenler var uzulebılır dogru eskıden bedellı gelınce kagıtlar taban yerdı sımdıkı duruma bak.yalnız karton gecen haftalar buyuk düşüşten korudu portfoyu malıyette altta artık cok düşsede gam yemem ama pazartesı yada salı devre kesıp hareketlı seanslar baslıyacaktır.tahmınım

Sayfa 570/851 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •