Sayfa 603/850 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bugün iştah sıfıra yakın gibi görünüyor

2. alış kademeleri boş.. 100 lotu bile geçmiyor izlediğim kadarıyla..

3. buralardan mı bölünecek acaba.. dede ondan mı brüte aldırdı.. sesi soluğu kesildi kağıdın..

4. Mali satacagim gun nazlanmaya basladi. Kendi keyfi bilir. Bolunmeyede katilirz.

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Mali satacagim gun nazlanmaya basladi. Kendi keyfi bilir. Bolunmeye kadar da beklerim.
    sn. buraktepe 2 saatlikte macd düzeltmeye giriyordu ama sanki tekrar yukarı yaparak iptal gibi..

bekletse de bekletmese de yola devam şahsım adına.. benim beklenti biraz daha fazla..

6.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    sn. buraktepe 2 saatlikte macd düzeltmeye giriyordu ama sanki tekrar yukarı yaparak iptal gibi..

bekletse de bekletmese de yola devam şahsım adına.. benim beklenti biraz daha fazla..

Dostum bire on alacagim bugunde tavan olursak. Bana yeter birazda bizden alan kazansin. Konya da kanimca yumurta kapiya dayandi. Hisseyi baskilayip burdan cikanlar gelmesin diye orada brute soktularki brut geliyorum diye bas bas bagirdi. Spekleri muhtemelen ikisininde ayni. Anlamsiz zamanda kap sermaye haberi yayinlamalar. Konya dan da bire bes alirsam meblagi bire elliye cikarmis olacagimki uc senelik vade icin elli senelik faiz gelirine esdeger. Bakalim orda da sansimiz bunda oldugu gibi tutacakmi.

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dostum bire on alacagim bugunde tavan olursak. Bana yeter birazda bizden alan kazansin. Konya da kanimca yumurta kapiya dayandi. Hisseyi baskilayip burdan cikanlar gelmesin diye orada brute soktularki brut geliyorum diye bas bas bagirdi. Spekleri muhtemelen ikisininde ayni. Anlamsiz zamanda kap sermaye haberi yayinlamalar. Konya dan da bire bes alirsam meblagi bire elliye cikarmis olacagimki uc senelik vade icin elli senelik faiz gelirine esdeger. Bakalim orda da sansimiz bunda oldugu gibi tutacakmi.
    sizin maliyet çok iyiymiş.. haklısınız.. 1 e 10 çok iyi..

8. An itibari ile.

Kartn 2217 yuzde 1 arti

Konya 781.600 yuzde 1.64 arti

Egeen 1223 ile tavan. Bekleyen emir 748. Lot 22400.

Sayfa 603/850 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •