Sayfa 637/845 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 6760 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. son dakikalarda baya salmışız. endeks +ceza gelecek korkusu olabilir. artık zaten buralardan taşımak da zor iş..
    beklemeye devam.hayırlısı bakalım
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Güzel.....
    Hem burada hem de baska yerlerde ceza korkusu baya dillendirilmiş..... Alım zamanı

3. Güzel hacim güzel maliyetlenme.. sanki devir teslim oluyor, bayrağı başkaları devralıyor...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirketin özsermaye 550 milyon civarı ama Şirketin borsa da piyasa değeri 7 milyarı gecmiş.
    Şirket özsermayesi ve yıllık düzenli karlılığı piyasa fiyatı ile karşılaştırınca manzara ilginç! Hani Her yıl düzenli 700 milyon civarında kar etse, bu fiyatlanmalarda bir mantık bulunur!

Tabi yurdum borsasında hisse daha da primlenmez demek değil, çok daha da düşebilir de çıkabilir de, yurdum borsasında baş rol oyuncunun hisse pozisyonuna bağlı hersey.
    Sn arkadaşım aşağıda KENT hissesi verileri mevcut..
    Özsermaye..765.000.0000
    Piyasa değeri...78.000.000.000
    F/K...630..

Karton piyasa değeri 7 milyar lira.Yani 1 KENT olabilmemiz için bu fiyatları 11 ile çarpmalıyız..
    Yani piyasa değerine bakarak yorum yapmamız doğru olmaz.Krtn buradan 1 lot 26000 lira olduğunda anca KENT olabiliyor..
    Bu durumu başka hisselerdede görebiliriz..
    Hissenin arkasında hikayesi var.Haber bekliyor.SPK onayıyla 2.dalga alım gelecektir.Tarihi bedelsizi tarihi fiyatlamayla yapması kadar doğal birşey olamaz..
    Ekranı kapatıp anlık aksiyon dalgalarına kapılmadan bekleyenlere güzel karlar yazmaya devam edecektir..
    ASLA YTD..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dostum orasi soylenmez ama konya daki agirligim kadar yoktu. Oradan takip ediyorsan eger sana tuyo vereyim. Zamaninda konya da trade ettigim lot miktarinin yarisi civarinda lotum vardi Kartn da. Esas agirligim Konya da olmak uzere kartn u cikinca geriye thy sise avisa ve vakif kaliyor. Sattigim kisimla 30 hissesi muhtemelen thy yada dolar dusunuyorum. Haftaya bakarim artik duruma gore poz aliriz.

Kalan arkadaslara bol kazanc dilerima. bugunku hareketler bilincli ceza gelsin diye zorlama hareketleri ve benzerini Konya da yasadik iki hafta evvel. Insallah yanilirim.
    hayırlı olsun iyi günlerde sağlık içinde harcamanızı dilerim

6. Son çeyrekte bilanço da iyi gelebilir . Malum paket servisleri karton siparişlerini etkiler 😅

7.  Alıntı Originally Posted by fırtına49 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun iyi günlerde sağlık içinde harcamanızı dilerim
    Sagol dostum. Bi mukabele cumlemize.

8. kimse kalmadı mı?
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

Sayfa 637/845 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz